DuoLife

Ve vědecké radě DuoLife jsou nejlepší experti lékařských věd od přírodní a akademické medicíny, nadšenci pro zdravý životní styl a vědecké kapacity. Ti všichni rádi předávají svoje mnohaleté zkušenosti a odborné znalosti.

Společný cíl, který mají členové vědecké rady DuoLife, je vytvářet doplňky stravy, které spojují blahodárné účinky a moudrost přírody s nejnovějšími vědeckými objevy a reagují tak na nejaktuálnější potřeby člověka.

  

O VÝROBCÍCH DUOLIFE

Výrobky DuoLife zachovávají veškeré přírodní biologické parametry. Při výrobě jsou použity pouze přírodní suroviny z ekologické, certifikované sklizně z celého světa. Kategoricky vylučuje veškeré modifikované odrůdy (GMO) jakož i pesticidy a herbicidy. Výrobky nebyly zpracovány tepelně a jsou z nich zcela vyloučeny konzervanty. Paskalizace je jedinný způsob jak zachovat sterilitu bez změny parametru výrobku. Tato metoda spočívá ve stabilizaci pod vlivem vysokého tlaku a probíhá při nízké teplotě, díky tomu jsou zachovány přirozené vlastnosti produktu. Tekuté doplňky stravy DuoLife jsou uzavírány do různě zabarveného skla - od bílého do tmavě hnědé, které je voleno tak, aby substanci co nejlépe ochránilo.

 

 Jít S MÓDOU ZNAMENÁ BÝT ZDRAVÝ

Stále více lidí na celém světě si uvědomuje, jak je důležité pečovat o zdraví. Má na to vliv rozvoj vědy a oproti minulosti mnohem snadnější přístup k informacím. Tyto faktory určují nový trend, který by se dal vyjádřit populárním označením „zdraví je v módě“

K takovému rozvoji značně přispívá společnost DuoLife, která vyrábí inovativní a přírodní doplňky stravy.