SunVital® - Posílení imunity

Kód: 86
590 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
24.6.2024

SunVital® Natural KIDS Formula uvádí na trh řadu produktů DuoLife Kids Formula pro nejmladší. Sirup obsahuje přírodní rostlinné složky a organický zinek.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Složení:

Ovoce aceroly jsou zdrojem dobře asimilovatelného přírodního vitaminu C, mají také velké množství provitaminu A, tiaminu a riboflavinu. Acerola je hlavním dietetickým zdrojem antioxidantů, které posilují ochranu před volnými radikály. Pomáhají podporovat přírodní ochranné mechanismy organismu před oxidačním stresem.
Bezinka představuje bohatství antokyanů, které pomáhají v řádném fungování imunitního systému. Působí také jako antioxidant, díky tomu pomáhá v ochraně tkáně před působením volných radikálů.
Červené hrozny jsou zdrojem vitaminů B, E, K a karotenu a obsahují také vzácné minerální složky jako jsou měď, železo, vápník, hořčík, draslík nebo bór. Podporují imunitu a napomáhají odstraňovat toxiny z organismu.
Česnek je zdrojem aliinu, který je enzymem alinazou rozkládán prostřednictvím nestabiliního produktu na alicíín. Česnek pozitivně působí na dýchací cesty, podporuje přirozenou bakteriální floru a napomáhá lepšímu prokrvení koronárních cév.
Dýňová semínka jsou zdrojem polynenasycených mastných kyselin, vitaminů: A, C, E a B2 i B6. Zvláště důležité jsou tyto dvě poslední, které spolu s vitaminem A podporují organismus v správném působení sliznic a dýchacích cest.
Med podporuje organismus v době poklesu funkčnosti imunologické soustavy. Flavonoidy, které se nacházejí v medu, přispívají k mikrobiologické rovnováze v orgánech a v tkáních. Med posiluje antioxidační schopnosti organismu.
Plody ostružiny obsahují mnoho vitaminů, mj. A, E, K, niacin, riboflavin nebo tiamin. Díky vysokému obsahu vitaminu C a kyseliny ellagové podporují imunitní systém. Ostružiny jsou také dobrým zdrojem antokyanů, které se vyznačují mnohostrannou biologickou aktivitou, založenou hlavně na antioxidačních vlastnostech.
Pelargonie africká pozitivně přispívá k působení dýchací soustavy v období výskytu infekcí horních a dolních dýchacích cest. Standardizovaný extrakt z kořene africké pelargonie působí mnohostranně, podporuje působení imunitního systému.
Právenka latnatá je bylina, která se přirozeně vyskytuje v Indii a na Srí Lance. Všechny části této rostliny jsou hořké, proto je lokálně pojmenovaná Maha-tikta, což doslova znamená „Král hořkosti“. Hlavní aktivní složkou je andrografolid patřící do diterpenů, který podporuje práci imunitního systému.
Šípek obsahuje 30 - 40krát více vitaminu C než tím známé citrusy, podporuje imunitní systém a posiluje organismus. Kromě toho obsahuje hodně vitaminů A, B, E a K, jakož i flavonoidy, které podporují fungování organismu.
SunVital® (vyhrazená formule získaná z inaktivovaných buněk dráždí Saccharomyces cerevisiae/organický zinek) podporuje organismus v řádném působení imunitního systému. Pomáhá udržovat optimální kyselo-zásadovou rovnováhu a správné kognitivní funkce.

Tabulka složení:

 

Složky:

Koncentrovaná šťáva z ovoce červených hroznů, koncentrovaná šťáva z ovoce ostružin, extrakt z ovoce bezinky (Sambucus nigra) standardizován ohledně obsahu polyfenolů (včetně antykyjanidinů) 10:1, šťáva z ovoce šípku, med, extrakt z ovoce aceroly (Malpighia glabra) standardizován ohledně obsahu vitaminu C 50:1, SunVital® (vyhrazená formule získána z inaktivovaných kvasinkových buněk Saccharomyces cerevisiae)/ organický zinek), extrakt z kořene africké pelargonie (Pelargonium sidoides) 4:1, extrakt z dýňových semínek (Cucurbita pepo) 4:1, extrakt z česneku (Allium sativum) 4:1, extrakt z listů právenky latnaté (Andrographis paniculata) 4:1.

Způsob použití: 

Každy den 1x denně před jídlem si dát 5 ml. V době intenzivního poklesu imunity užívejte dvakrát denně 5 ml při jídle. Před použitím je nutno protřepat. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Sirup je určen pro děti starší 6 let.

Skladování:


Výrobek skladujte při pokojové teplotě v místě nedostupném pro děti. Po otevření uschovejte v ledničce a požijte během 30 dnů. Chraňte před přímým vlivem slunečních paprsků. Protože je doplněk stravy DuoLife přírodní výrobek, chuť a konzistence jednotlivých výrobních šarží se můžou lišit v závislosti na ročním období a surovinách, které se použily k výrobě. Případný sediment je vytvořen přírodními složkami a tento proces je typický pro tento druh výrobků. Pro odstranění sedimentu před požitím potřepte.

Bezpečnostní opatření: 

Hypersenzitivita na kteroukoliv složku výrobku. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Doplněk stravy nesmí nahrazovat pestrou stravu. Vyvážený způsob stravování a zdravý způsob života jsou důležité pro správné fungování organismu.

Datum minimální trvanlivosti: potisk vedle čárového kódu. Číslo šarže se nachází v podobě potisku na povrchu skleněné láhve.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pro děti
Hmotnost: 0.15 kg
Dle zaměření: Imunita
Značka: Duolife
Složení: Koncentrovaná šťáva z ovoce červených hroznů, koncentrovaná šťáva z ovoce ostružin, extrakt z ovoce bezinky (Sambucus nigra) standardizován ohledně obsahu polyfenolů (včetně antykyjanidinů) 10:1, šťáva z ovoce šípku, med, extrakt z ovoce aceroly (Malpighia glabra) standardizován ohledně obsahu vitaminu C 50:1, SunVital® (vyhrazená formule získána z inaktivovaných kvasinkových buněk Saccharomyces cerevisiae)/ organický zinek), extrakt z kořene africké pelargonie (Pelargonium sidoides) 4:1, extrakt z dýňových semínek (Cucurbita pepo) 4:1, extrakt z česneku (Allium sativum) 4:1, extrakt z listů právenky latnaté (Andrographis paniculata) 4:1.
Způsob užití: 5 ml denně před jídlem. V době intenzivního poklesu imunity 2krát denně po 5 ml před jídlem. Před použitím pokaždé potřepte. Nepožívejte nad doporučené množství během dne. Sirup je určen pro děti starší 6 let. K odměření tekutiny použijte přiloženou odměrku.
Přechovávání: Výrobek skladujte při pokojové teplotě v místě nedostupném pro děti. Po otevření uschovejte v ledničce a požijte během 30 dnů. Chraňte před přímým vlivem slunečních paprsků. Protože je doplněk stravy DuoLife přírodní výrobek, chuť a konzistence jednotlivých výrobních šarží se můžou lišit v závislosti na ročním období a surovinách, které se použily k výrobě. Případný sediment je vytvořen přírodními složkami a tento proces je typický pro tento druh výrobků. Pro odstranění sedimentu před požitím potřepte.
Kontraindikace: Hypersenzitivita na kteroukoliv složku výrobku. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Doplněk stravy nesmí nahrazovat pestrou stravu. Vyvážený způsob stravování a zdravý způsob života jsou důležité pro správné fungování organismu. Datum minimální trvanlivosti: potisk vedle čárového kódu. Číslo šarže se nachází v podobě potisku na povrchu skleněné láhve.

SunVital

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: