Vita C

Kód: DLLQPVIT010000
840 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
24.6.2024
  • Přírodní vitamín c
  • Zlepšuje stav imunitního systému
  • Pomáhá tělu při nachlazení a zkracuje dobu trvání infekce
  • Zlepšuje náladu a dodává energii
  • Jako silný antioxidant chrání před volnými radikály

Detailní informace

Detailní popis produktu

DuoLife Vita C je jediný plně přírodní vitamin C, který svou výjimečnou formou umožňuje dodat 100 % poptávky těla na tento vitamin. Podporuje tím udržení optimálního stavu organismu a imunologického systému. Vitamin C je zdroj zdraví, energie a dobré nálady, výhradně však pod podmínkou, že není žádným způsobem modifikován, proto udržuje svou přírodní povahu – tak jako v případě DuoLife Vita C.

Acerola je jedním z nejbohatších zdrojů vitaminu C. Jeden její plod obsahuje tolik přírodního vitaminu C jako kilogram citronů. Považuje se rovněž za silný antioxidant, který navlhčuje pokožku, činí ji pružnou a předchází jejímu stárnutí.

Šípková růže obsahuje 30-40krát více vitaminu C než citrusy, které jsou známé svým bohatstvím na vitamin C. Plody šípkové růže jsou nenahraditelným zdrojem snadno vstřebatelných vitaminů, organických kyselin, minerálních solí a antioxidantů, působí podpůrně na celý organismus.

Plody CamuCamu jsou opravdová studnice přírodních vitaminů. Obsahují nejméně 2 500 mg přírodního vitaminu C na 100 g, což tvoří téměř 2 % jejich vlastní hmotnosti. Navíc jsou plody CamuCamu bohaté na antioxidanty podporující celý imunologický systém.

Inovační spojení biologicky aktivních, přírodních složek obsažených v DuoLife Vita C, bez konzervantů a bez stabilizátorů chuti. Zaručuje nejvyšší jakost výrobku a zvýšenou vstřebatelnost.
 

 

Složení:

Acerola je bohatým zdrojem vitaminu C, který podporuje syntézu kolagenu. Napomáhá k dosažení hladšího a plnějšího lesku pokožky, podporuje činnost imunitního systému a hojení ran.
Plody Camu Camu je opravdová studnice přírodních vitaminů. Obsahuje nejméně 2 500 mg přírodního vitaminu C na 100 g, což tvoří téměř 2 % jejich vlastní hmotnosti. Navíc jsou plody Camu Camu bohaté na antioxidanty, podporující celý imunologický systém.
Šípková růže obsahuje 30-40 krát více vitaminu C než citrusy, které jsou známé svým bohatstvím na vitamin C. Plody šípkové růže jsou nenahraditelným zdrojem snadno vstřebatelných vitaminů, organických kyselin, minerálních solí a antioxidantů, působí podpůrně na celý organismus.

 Tabulka složení

25 ml

50 ml

100 ml

 Vitamín C

363,50 mg

727,00 mg

1454,00 mg

 RHP*

454%

908%

1816%

*RHP – Referenční hodnota příjmu u průměrné dospělé osoby (8400 kJ/2000 kcal)

Složky:

Šťáva z plodů šípkové růže, šťáva z pyré z plodů aceroly, extrakt z plodů aceroly se standardizovaným obsahem 50 % vitamínu C, extrakt z plodů CamuCamu.

Neobsahuje konzervační látky ani geneticky modifikované složky. 

Způsob použití: 

Každy den 1x denně před jídlem si dát 25-50 ml.Před každým použitím protřepejte. Nepřekračujte maximální doporučenou denní dávku. Výrobek nenahrazuje pestrou stravu. Vyvážená strava a zdravý životní styl jsou důležité pro správné fungování organismu.

Skladování:


Uchovávejte při pokojové teplotě a mimo dosah dětí. Po otevření uchovávejte v lednici a spotřebujte do 30 dnů. Chraňte před přímým slunečním zářením. Vzhledem k tomu, že doplněk stravy DuoLife je přírodní produkt, může se chuť a konzistence jednotlivých šarží lišit v závislosti na ročním období a surovinách používaných při výrobě. Případná usazenina je přírodního původu, jedná se jev typický pro tyto výrobky. Pro rozmíchání usazeniny výrobek před použitím protřepejte.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: PRODUKTOVÉ ŘADY
Dle zaměření: Imunita, Detoxikace a očista těla, Nervový systém, Hormonální rovnováha, Krása
Značka: Duolife
Složení: Šťáva z plodů šípkové růže, šťáva z pyré z plodů aceroly, extrakt z plodů aceroly se standardizovaným obsahem 50 % vitamínu C, extrakt z plodů CamuCamu. Neobsahuje konzervační látky ani geneticky modifikované složky.
Způsob užití: 25-50 ml 1x denně před jídlem. Před každým použitím protřepejte. Nepřekračujte maximální doporučenou denní dávku. Výrobek nenahrazuje pestrou stravu. Vyvážená strava a zdravý životní styl jsou důležité pro správné fungování organismu.
Přechovávání: Uchovávejte při pokojové teplotě a mimo dosah dětí. Po otevření uchovávejte v lednici a spotřebujte do 30 dnů. Chraňte před přímým slunečním zářením. Vzhledem k tomu, že doplněk stravy DuoLife je přírodní produkt, může se chuť a konzistence jednotlivých šarží lišit v závislosti na ročním období a surovinách používaných při výrobě. Případná usazenina je přírodního původu, jedná se jev typický pro tyto výrobky. Pro rozmíchání usazeniny výrobek před použitím protřepejte.
Kontraindikace: V případě přecitlivělosti na kteroukoliv složku výrobku. Neužívejte v těhotenství a při kojení. Datum minimální trvanlivosti a číslo šarže: na obalu.

VITA C

5
6x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
P Avatar autora | 7.1.2022
Používáme už delší dobu!
5
A Avatar autora | 20.12.2021
Tohle céčko je opravdový životabudič! Necítím se tolik unavená (a to i v předvánočním shonu!) a dokonce, když jsem měla pocit, že se o mně pokouší nachlazení močových cest, tak jsem si dala dva dny dvojitou dávku a nerozjelo se to! Určitě doporučuji. Chuť je výrazně kyselá, ze začátku jsem to zapíjela, ale teď už si to vychutnávám a těším se. Beru jako vánoční dárky pro rodinu!
5
N Avatar autora | 6.4.2021
Za mě nejlepší doplněk stravy! Ani ne po týdnu užívání cítím výsledky! Mám energie na rozdávání, dobrou náladu a cítím se zdravěji a spokojeneji než kdy dříve! Doporučuji!????