Chlorofil

Kód: DLLQPCHL010000
790 Kč
Skladem u dodavatele
Můžeme doručit do:
6.6.2024
  • Podporuje správnou funkci obranného systému a trávicího traktu
  • Napomáhá k lepší činnosti kardiovaskulárního systému
  • Podporuje antioxidační procesy a funkce imunitního systému
  • Podporuje činnost systému pro tvorbu krve

Detailní informace

Detailní popis produktu

DuoLife Chlorofyl je produkt určený pro všechny, kteří si chtějí zajistit dostatek energie po celý den, a obvzláště pak pro ty se zvýšenou pracovní zátěží. Jde o tzv. „plynoucí energii”, která umožňuje dlouhodobou rovnováhu organismu.

DuoLife Chlorofyl je unikátním spojením látek, které zajišťují více energie pro realizaci různých aktivit po celý den. Je to 100% přírodní produkt, který se díky tekuté formě lehce vstřebává a k tomu je výjimečně účinný.

Produkt obsahuje chlorofyliny, jedny z nejsilnějších známých antioxidantů. DuoLife Chlorofyl funguje jako synergické spojení přírodních bioaktivních látek. Neobsahuje žádné konzervanty, ochucovadla ani vonné látky, což zaručuje nejvyšší kvalitu. Důkladně promyšlené složení pak umožňuje vstřebávání výživných látek na vysoké úrovni.

Složení:
 
Chlorela je nejbohatší zdroj chlorofylu, který je dnes znám. Všechno to je způsobeno výjimečně bohatými aminokyselinami, vitaminy a minerály, jejichž koncentrace je značně vyšší než u suchozemských rostlin. Patří ke skupině „super foods“. Napomáhá odstraňovat z organismu toxiny, těžké kovy a chemikálie.
Chlorofylin má silné alkalizující účinky, pomáhá odstraňovat potenciálně škodlivé toxiny a karcinogeny z organismu, brzdí procesy buněčné oxidace, zabraňuje příliš brzkému stárnutí a pomáhá odstraňovat volné radikály. Podporuje imunologický systém organismu, optimalizuje i udržuje dobrý zdravotní stav. Vzhledem k obsahu mědi, která podobně jako železo dopravuje kyslík, jsou částečky chlorofylinu schopny cestovat po celém těle. Jeho stavba, která se podobá částici hemu, kterou máme v krvi, je nazýván „zelená krev“.
Ječmen se považuje za výborný zdroj rozpustné potravinové vlákniny. Navíc má silné antioxidační účinky a bohatství vitaminů a minerálních složek pomáhá udržet rovnováhu mezi kyselinami a zásadami v lidském těle.
Mátový olej je už mnoho století znám jako dokonalý antiseptický prostředek. Znamená to, že výjimečně účinně napomáhá k očištění organismu, blahodárně ovlivňuje přírodní fyziologickou flóru. Napomáhá rovněž k zachování rovnováhy mezi kyselinami a zásadami.
Vojtěška je bohatým zdrojem bílkovin, které posilují organismus, přispívá k jeho regeneraci a přirozeným způsobem ho očišťuje. Je nezastupitelná pro ty, kteří chtějí urychlit proces obnovy.


Složky:

Čištěná voda, 20% sodná sůl měďnatého komplexu chlorofylinu, chlorella standardizovaná na 50% obsah bílkovin, výtažek ze šťávy z ječmene 25:1, mátový olej, výtažek z natě vojtěšky 10:1, rostlinný glycerin – stabilizátor.

Neobsahuje konzervační látky ani geneticky modifikované složky.

Tabulka složení:

Složení

10 ml

20 ml

50 ml

20% sodná sůl měďnatého komplexu chlorofylinu

32 mg

64 mg

160 mg

Chlorella
z toho bílkoviny

16 mg
8 mg

32 mg
16 mg

80 mg
40 mg

Výtažek ze šťávy z ječmene

10 mg

20 mg

50 mg

Výtažek z natě vojtěšky

4 mg

8 mg

20 mg

 

Vědecké názory na Chrolofyl:

„Chlorofyl je ve své čisté formě jedním z nejcennějších výrobků sloužících těm, kteří jsou přepracováni nebo jsou pod vlivem stresu. Dokonale pomáhá očistit organismus a umožňuje účinnou regeneraci téměř všech orgánů uvnitř lidského těla. Zároveň díky neobyčejné schopnosti dopravovat kyslík, jakož i vzhledem k detoxikačním vlastnostem příznivě ovlivňuje fyziologickou flóru. To vše je Chlorofyl, který je nezastupitelný nejen pro ty, kteří touží zachovat si plné plného zdraví a krásu co nejdéle, ale rovněž pro ty, kteří chtějí urychlit regeneraci tělesných orgánů, které již byly v důsledku onemocnění narušeny.”

dr Piotr Kardasz

předseda vědecké rady DuoLife

 

Způsob použití: 

Každy den 1x denně před jídlem si dát 10-20 ml. Před každým použitím protřepejte. Nepřekračujte maximální doporučenou denní dávku. Výrobek nenahrazuje pestrou stravu. Vyvážená strava a zdravý životní styl jsou důležité pro správné fungování organismu.

Skladování:

Uchovávejte při pokojové teplotě a mimo dosah dětí. Po otevření uchovávejte v lednici a spotřebujte do 30 dnů. Chraňte před přímým slunečním zářením. Vzhledem k tomu, že doplněk stravy DuoLife je přírodní produkt, může se chuť a konzistence jednotlivých šarží lišit v závislosti na ročním období a surovinách používaných při výrobě. Případná usazenina je přírodního původu, jedná se jev typický pro tyto výrobky. Pro rozmíchání usazeniny výrobek před použitím protřepejte.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: PRODUKTOVÉ ŘADY
Hmotnost: 0.75 kg
Dle zaměření: Imunita, Detoxikace a očista těla, Nervový systém, Podpora hubnutí, Hormonální rovnováha, Krása, Podpora otěhotnění
Značka: Duolife
Složení: Čištěná voda, 20% sodná sůl měďnatého komplexu chlorofylinu, chlorella standardizovaná na 50% obsah bílkovin, výtažek ze šťávy z ječmene 25:1, mátový olej, výtažek z natě vojtěšky 10:1, rostlinný glycerin – stabilizátor. Neobsahuje konzervační látky ani geneticky modifikované složky.
Způsob užití: 10-20 ml 1x denně před jídlem. Před každým použitím protřepejte. Nepřekračujte maximální doporučenou denní dávku. Výrobek nenahrazuje pestrou stravu. Vyvážená strava a zdravý životní styl jsou důležité pro správné fungování organismu.
Přechovávání: Uchovávejte při pokojové teplotě a mimo dosah dětí. Po otevření uchovávejte v lednici a spotřebujte do 30 dnů. Chraňte před přímým slunečním zářením. Vzhledem k tomu, že doplněk stravy DuoLife je přírodní produkt, může se chuť a konzistence jednotlivých šarží lišit v závislosti na ročním období a surovinách používaných při výrobě. Případná usazenina je přírodního původu, jedná se jev typický pro tyto výrobky. Pro rozmíchání usazeniny výrobek před použitím protřepejte.
Kontraindikace: V případě přecitlivělosti na kteroukoliv složku výrobku. Neužívejte v těhotenství a při kojení. Datum minimální trvanlivosti a číslo šarže: na obalu.

Chlorofil

5
5x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
P Avatar autora | 7.1.2022
Používáme již delší dobu. Spokojenost!