DuoLife

 Ve vědecké radě DuoLife jsou nejlepší experti lékařských věd od přírodní a akademické medicíny, nadšenci pro zdravý životní styl a vědecké kapacity. Ti všichni rádi předávají svoje mnohaleté zkušenosti a odborné znalosti.

Společný cíl, který mají členové vědecké rady DuoLife, je vytvářet doplňky stravy, které spojují blahodárné účinky a moudrost přírody s nejnovějšími vědeckými objevy a reagují tak na nejaktuálnější potřeby člověka.

  

O VÝROBCÍCH DUOLIFE

Výrobky DuoLife zachovávají veškeré přírodní biologické parametry. Při výrobě jsou použity pouze přírodní suroviny z ekologické, certifikované sklizně z celého světa. Kategoricky vylučuje veškeré modifikované odrůdy (GMO) jakož i pesticidy a herbicidy. Výrobky nebyly zpracovány tepelně a jsou z nich zcela vyloučeny konzervanty. Paskalizace je jedinný způsob jak zachovat sterilitu bez změny parametru výrobku. Tato metoda spočívá ve stabilizaci pod vlivem vysokého tlaku a probíhá při nízké teplotě, díky tomu jsou zachovány přirozené vlastnosti produktu. Tekuté doplňky stravy DuoLife jsou uzavírány do různě zabarveného skla - od bílého do tmavě hnědé, které je voleno tak, aby substanci co nejlépe ochránilo.

 

 Jít S MÓDOU ZNAMENÁ BÝT ZDRAVÝ

Stále více lidí na celém světě si uvědomuje, jak je důležité pečovat o zdraví. Má na to vliv rozvoj vědy a oproti minulosti mnohem snadnější přístup k informacím. Tyto faktory určují nový trend, který by se dal vyjádřit populárním označením „zdraví je v módě“

K takovému rozvoji značně přispívá společnost DuoLife, která vyrábí inovativní a přírodní doplňky stravy.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení