Zinzino

Je Švédsko – Norská firma. Od roku 2005 patří mezi nejrychleji rostoucí prodejní společnost v Evropě.

Jejich otestované a vysoce kvalitní produkty pozitivně zasahují do oblasti veřejného zdraví a zdravého životního stylu. Specializují se především na doplňky stravy s omega-3 (EPA a DHA) mastnými kyselinami.

Vycházejí z poznatků nové vědecké disciplíny – farmakonutriční výživy, která nepotlačuje příznaky, ale snaží se účinně podpořit přirozené ochranné regenerační procesy těla.  Za jejich produkty stojí tým vědeckých odborníků a výsledky jsou podložené testy.

 

V čele vědecké rady stojí

Dr. Paul Clayton

Celosvětově uznávaný farmakolog a vědec v oblasti výživy. Je průkopníkem ve studiu farmakologických účinků potravin a rostlinných přísad na naše zdraví a fyzickou odolnost. Titul doktora v oboru neurofarmakologie získal na Edinburské univerzitě. Působil jako předseda fóra „Jídlo a zdraví“   Královské společnosti pro medicínu (Royal Society of Medicine). V současné době je členem Ústavu pro stravování, mozkovou činnost a chování při Oxfordské univerzitě.

Byl nominován na Nobelovu cenu za výzkumnou práci v oblasti řídnutí kostí.

 

ZJISTĚTE, JAK SE MŮŽETE BRÁNIT A VRÁTIT TĚLU POTŘEBNOU ROVNOVÁHU.
Objevte průlom pro vaše zdraví ze Skandinávie –seznamte se s unikátním přírodním produktem, který přichází na český trh!

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení