Zinzino

Je Švédsko – Norská firma. Od roku 2005 patří mezi nejrychleji rostoucí prodejní společnost v Evropě.

Jejich otestované a vysoce kvalitní produkty pozitivně zasahují do oblasti veřejného zdraví a zdravého životního stylu. Specializují se především na doplňky stravy s omega-3 (EPA a DHA) mastnými kyselinami.

Vycházejí z poznatků nové vědecké disciplíny – farmakonutriční výživy, která nepotlačuje příznaky, ale snaží se účinně podpořit přirozené ochranné regenerační procesy těla.  Za jejich produkty stojí tým vědeckých odborníků a výsledky jsou podložené testy.

 

V čele vědecké rady stojí

Dr. Paul Clayton

Celosvětově uznávaný farmakolog a vědec v oblasti výživy. Je průkopníkem ve studiu farmakologických účinků potravin a rostlinných přísad na naše zdraví a fyzickou odolnost. Titul doktora v oboru neurofarmakologie získal na Edinburské univerzitě. Působil jako předseda fóra „Jídlo a zdraví“   Královské společnosti pro medicínu (Royal Society of Medicine). V současné době je členem Ústavu pro stravování, mozkovou činnost a chování při Oxfordské univerzitě.

Byl nominován na Nobelovu cenu za výzkumnou práci v oblasti řídnutí kostí.

 

ZJISTĚTE, JAK SE MŮŽETE BRÁNIT A VRÁTIT TĚLU POTŘEBNOU ROVNOVÁHU.
Objevte průlom pro vaše zdraví ze Skandinávie –seznamte se s unikátním přírodním produktem, který přichází na český trh!