Vitamín D3 v černuchovém oleji

Kód: 448
656 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
31.5.2024

DUOLIFE D3 in Nigella Oil je doplněk stravy z řady Pure Formula, který obsahuje vitamin D3 rozpuštěný v černuchovém oleji v koncentrované dávce. Vitamin D pomáhá udržovat zdravé kosti, svaly a zuby a také napomáhá normální funkci imunitního systému.

Vitamin D:

  • pomáhá udržovat zdravé kosti a zuby
  •  pomáhá udržovat normální hladinu vápníku v krvi
  •  napomáhá normálnímu vstřebávání/využívání vápníku a fosforu
  • přispívá k udržení normální činnosti svalů
  •  přispívá k normální funkci imunitního systému
  •  podílí se na procesu dělení buněk

Detailní informace

Detailní popis produktu

DUOLIFE D3 in Nigella Oil je doplněk stravy z řady Pure Formula, který obsahuje vitamin D3 rozpuštěný v černuchovém oleji v koncentrované dávce. Je uzavřen ve formě veganských měkkých gelových kapslí z tapioku. 

 

Výhody produktu:

 

Složky doplňku stravy DUOLIFE D3 in Nigella Oil 

 

Vitamin D3 (cholekalciferol) také známý jako „sluneční vitamin“. Je to látka, která patří mezi vitaminy rozpustné v tucích. Na rozdíl od ostatních vitaminů si jej tělo dokáže v omezeném množství syntetizovat. Tento proces závisí na době expozice slunečnímu záření a probíhá především v kůži, takže jeho hladina v těle může záviset na životním stylu a zeměpisné poloze, v níž žijeme, míře znečištění ovzduší, ročním období, denní době nebo barvě pleti. Pro zajištění optimální hladiny vitaminu D3 v těle je nutné pravidelně vystavovat tělo slunci. Při omezeném slunečním záření je však vhodné jeho objem doplnit ze stravy. 

Vitamin D přispívá k udržení zdravých kostí a zubů.

Vitamin D pomáhá udržovat normální hladinu vápníku v krvi.

Vitamin D napomáhá normálnímu vstřebávání/využívání vápníku a fosforu. 

Vitamin D přispívá k normální činnosti svalů; 

Vitamin D napomáhá normální funkci imunitního systému. 

Vitamin D se podílí i na procesu dělení buněk.

Doplněk stravy obsahuje také olej ze semen černuchy seté, který synergicky podporuje účinek účinné látky – vitaminu D3. Přítomnost černuchového oleje v přípravku je velmi důležitým rozlišovacím znakem, protože samotný olej je velmi důležitou složkou, která podporuje tělesné funkce a je jedním z nejcennějších rostlinných olejů. 

Černuchový olej se získává ze semen černuchy seté (Nigella sativa), která se vyskytuje především ve východní Evropě a v západní Asii. Vlastnosti černuchového oleje jsou známy již od doby starověkého Egypta, kdy se této rostlině říkalo „zlato faraonů“. Složení černuchového oleje tvoří zejména esenciální nenasycené mastné kyseliny (EFA). Mezi nimi můžeme rozlišit asi 60 % kyseliny linolové (omega-6), asi 25 % kyseliny olejové (omega-9) a asi 1 % kyseliny alfa-linolenové (omega-3). V oleji dále najdeme vitamin E, biotin, betakaroten, minerální soli: železo, vápník, draslík, zinek, fosfor, měď, antioxidanty, steroly, účinné látky, tedy thymochinon, thymohydrochinon, p-cymen, karvakrol a thymol. 

 

 

Složení:

Složení – obsah v 1 kapsli: olej ze semen černuchy seté (Nigella sativa) lisovaný za studena – 500 mg; vitamin D3 (cholekalciferol) – 25 µg (500 % RHP*). Složení obalu kapsle: tapiokový škrob, zvlhčující látka; glycerol; voda.   

Výživové hodnoty na 100 g  

Energie
688 kcal/2880 kJ
Tuky
63,47 g
z toho: nasycené mastné kyseliny
10,94 g
Sacharidy
31,64 g
z toho: cukry
0,31 g
Vláknina
0 g
Bílkoviny
0,05 g
Sůl
35,55 g

Skladování a konzumace:

Počet ks v balení: 60 ks

Doporučené dávkování: 1–2 kapsle denně během jídla. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Pro správné fungování organismu je důležitá vyvážená strava a zdravý životní styl.  

Kontraindikace: Nepoužívejte v případě přecitlivělosti na kteroukoli ze složek. Nepoužívejte v těhotenství a při kojení. Máte-li chronické onemocnění nebo užíváte-li léky, poraďte se před užitím přípravku se svým lékařem.

Skladování: Skladujte při pokojové teplotě a mimo dosah malých dětí.

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: