Protein 700 g

Kód: 299
Novinka
Značka: DuoLife
1 050 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
31.5.2024

Protein Shake je doplněk stravy v podobě proteinového koktejlu nové generace, který díky přítomnosti tří druhů bílkovin podporuje proces budování netukové svalové hmoty. Do koktejlu byly přidány složky s klinicky prokázaným účinkem – Palatinóza™ a WATTS’UP®*, které při pravidelném užívání podporují tělesný výkon při cvičení. SHAPE CODE® Protein Shake je ideálním řešením pro profesionální i rekreační sportovce, kteří chtějí budovat svalovou hmotu a udržet optimální efektivitu prováděných cviků.

Detailní informace

Detailní popis produktu

SHAPE CODE ® Protein Shake pomáhá budovat atraktivní svalovou hmotu a hezky tvarovat postavu. SHAPE CODE ® Protein Shake je proteinový koktejl s univerzálním účinkem, který se hodí pro sportovce i pro ty, kdo jednoduše nedodávají svému tělu potřebné denní množství bílkovin. Nabízí řešení sportujícím jedincům i lidem, kteří chtějí mít dostatečný přísun bílkovin ve své každodenní stravě. [SHAPE CODE ® Protein Shake vždy zajistí optimální množství bílkovin ve stravě a podpoří budování netukové svalové hmoty. Do koktejlu byla přidána Palatinóza  a WATTS’UP ®* – látky s klinicky prokázanými účinky na zvýšení výkonu a vytrvalosti při fyzické aktivitě. To vše pro ještě lepší podporu při snaze o tvarování vaši postavy snů!

SHAPE CODE® Protein Shake podporuje:
1. Jedince, kteří chtějí mít vytvarovanou atletickou postavu skrze:
podporu budování netukové svalové hmoty.
 
2. Jedince, kteří chtějí mít štíhlou postavu skrze:
podporu kontroly tělesné hmotnosti,
podporu procesu spalování tuků,
podporu metabolických procesů,
podporu hubnutí a zajištění pocitu sytosti,
podporu zachování normální hladiny cholesterolu v krvi.
 
3. Sportující jedince skrze:
podporu regenerace po tréninku,
podporu rekonvalescence po zranění svalů a kostí,
udržení optimální efektivity prováděných cviků,
snižování katabolismu svalových bílkovin.
 
Objevte jedinečné vlastnosti přípravku SHAPE CODE® Protein Shake!
 • Palatinóza a WATTS’UP®* – složky s klinicky prokázanými účinky na zvýšení výkonu a vytrvalosti při fyzické aktivitě.
 • Přípravek s vysokým obsahem tří druhů syrovátkových bílkovin bez laktózy **: koncentrát (WPC), izolát (WPI) a hydrolyzát (WPH) zaručuje postupné vstřebávání bílkovin po delší dobu (až 3 hodiny po tréninku). Díky delšímu časovému úseku, kdy tělo má přísun aminokyselin, dochází k procesu regenerace, podpoře imunitní funkce a ochraně svalových tkání před jejich odbouráváním. **Je vhodný pro jedince s intolerancí laktózy. Přípravek NEOBSAHUJE laktózu (35 g prášku rozpuštěného ve 200 ml vody obsahuje <0,01 g laktózy na 100 ml přípravku).
 • 100 % složek přírodního původu.
 • SHAPE CODE® Protein Shake obsahuje vysoký podíl aminokyselin s rozvětveným řetězcem BCAA, které tělo používá při syntéze svalových proteinů a jež podporují růst svalů.
 • Přípravek NEOBSAHUJE lepek a sóju.
 • Přípravek NEOBSAHUJE konzervační látky, umělá barviva, umělá sladidla, umělá aromata, umělá plniva a JE BEZ GMO – suroviny použité k výrobě doplňku stravy NEPOCHÁZÍ z geneticky modifikovaných rostlin a ze zvířat krmených geneticky modifikovaným krmivem.
 • Je vhodný pro vegetariány.
 • Bohatství CHUTÍ – každý den může koktejl chutnat jinak! Do klasického vanilkovo-smetanového koktejlu lze těsně před konzumací přisypat přírodní aroma SHAPE CODE® Best Flavours zvolené příchuti a experimentovat! Můžete si vybrat tyto přírodní příchutě: máta, slaný karamel, jahoda, borůvka a káva. Do koktejlu můžete rovněž přidat čerstvou zeleninu nebo ovoce a mixovat před konzumací.

 

Složení: 

Směs bezlaktózových** syrovátkových bílkovin*: WPC – koncentrát syrovátkových bílkovin (z mléka), WPI – izolát syrovátkových bílkovin (z mléka), WPH – hydrolyzát syrovátkových bílkovin (z mléka), isomaltulosa (Palatinóza)***– přírodní sladidlo, přírodní smetanová příchuť, přírodní vanilková příchuť, sůl, WATTS’UP®**** – patentovaná složka z plodů pomerančovníku sladkého (Citrus sinensis) standardizovaná na obsah hesperidinu, stévie (steviol-glykosidy) – přírodní sladidlo.

*Bílkoviny podporují udržování svalové hmoty a přispívají k jejímu růstu. Bílkoviny také pomáhají udržovat zdravé kosti.
**Obsah laktózy< 0,01 g/>00 ml hotového výrobku připraveného z vody nebo rostlinného nápoje.
*** Isomaltulosa (Palatinóza™) je zdrojem glukózy a fruktózy.
**** WATTS’UP® je ochranná známka společnosti BioActor B.V.

VÝŽIVOVÉ HODNOTY
Počet porcí v balení: 20

Na 35 g prášku
(1 porce)
Na 70 g prášku
(2 porce)
Na 100 g prášku

Energetická hodnota
133 kcal/558 kJ
266 kcal/1116 kJ
380 kcal/1593 kJ

Tuky z toho:
1,5 g
3 g
4,2 g

nasycené mastné kyseliny
0,9 g
1,8 g
2,5 g

Sacharidy z toho:
5,8 g
11,6 g
16,6 g

cukry
5,7 g
11,4 g
16,35 g

Bílkoviny
24,2 g
48,3 g
69 g

Sůl
0,21 g
0,42 g
0,6 g
DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE
Počet porcí v balení: 20

Na 35 g prášku
(1 porce)
Na 70 g prášku
(2 porce)
Na 100 g prášku

WATTS’UP®**** – patentovaná složka z plodů pomerančovníku sladkého (Citrus sinensis)
200 mg
400 mg
571 mg

Z toho hesperidin
180 mg
360 mg
514 mg

Isomaltulosa (Palatinóza™)
4,2 g
8,4 g
12 g

Aminokyseliny s rozvětveným řetězcem BCAA
5,6 g
11,2 g
16 g


*WATTS’UP® je ochranná známka společnosti BioActor B.V.

 
Způsob použití:
Nasypte dvě zarovnané odměrky prášku (celkem 35 g) do 200 mlstudené vody nebo oblíbeného rostlinného nápoje, dobře protřepejte, aby se obsah neusadil na dně. Takto připravený koktejl s vanilkovo-smetanovou příchutí konzumujte 1–2krát denně. Doporučujeme používat ihned po tréninku. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Tento koktejl je určen k používání jako součást vyvážené a pestré stravy a aktivního životního stylu.

SHAPE CODE ® Protein Shake je vhodné kombinovat s:
DuoLife Medical Formula ProStik® a DuoLife Collagen.
Celková kalorická hodnota jedné porce (35 g) koktejlu SHAPE CODE ® Protein Shake smíchané s 200 ml běžného:

kokosového nápoje
cca 171 kcal

kokosového nápoje (bez cukru)
cca 161 kcal

mandlového nápoje
cca 181 kcal

mandlového nápoje (bez cukru)
cca 160 kcal

rýžového nápoje
cca 253 kcal

rýžového nápoje (bez cukru)
cca 241 kcal

sójového nápoje
cca 225 kcal

sójového nápoje (bez cukru)
cca 199 kcal

ovesného nápoje
cca 219 kcal

ovesného nápoje (bez cukru)
cca 213 kcal

s vodou
133 kcal
 
Přechováváni:
Skladujte v uzavřeném obalu, v suchu a chladu.
 
Bezpečnostní opatření:
 •  přecitlivělost na kteroukoli složku výrobku,
 • nepodávejte těhotným a kojícím ženám,
 • nedoporučuje se užívat osobám mladším 18 let,
 • trpíte-li chronickým onemocněním nebo užíváte-li léky, poraďte se před použitím přípravku se svým lékařem,
 • nepodávejte jedincům s onemocněním jater, žlučovými kameny a obstrukcí žlučových cest, renální insuficiencí a poruchami srážlivosti.
 
 
3 DRUHY SYROVÁTKOVÝCH BÍLKOVIN BEZ LAKTÓZY – KOMPLEXNÍ PODPORA PRO VAŠE TĚLO PŘI BUDOVÁNÍ SVALOVÉ HMOTY

3 druhy syrovátkových bílkovin pro ještě účinnější podporu organismu při budování svalové hmoty
Komplex 3 druhů bílkovin bez laktózy: WPI, WPH, WPC je univerzální podoba syrovátkového doplňku s vysokým obsahem proteinu, která kombinuje rychle stravitelné bílkovin a protein, který se vstřebává pomaleji. Směs syrovátkového hydrolyzátu, izolátu a koncentrátu poskytuje našim svalům bílkoviny, které se vstřebávají různě dlouhou dobu. Uvedené bílkoviny při trávení uvolňují energii a dodávají ji při metabolickém procesu různou rychlostí. Toto rozdílné tempo vstřebávání jednotlivých druhů bílkovin umožňuje, aby proteinový koktejl SHAPE CODE® Protein Shake zajišťoval vysokou saturaci svalů. V důsledku toho tělo získává důležitý stavební kámen, který podporuje budování svalové hmoty a pomáhá zachovat účinek dlouhodobé fyzické aktivity.
Jaký je rozdíl mezi bílkovinami WPC, WPH a WPI?
WPC (ang. whey protein concentrate), koncentrát syrovátkových bílkovin – obsahuje až 80 % bílkovin. Trávení bílkovin WPC začíná PŘIBLIŽNĚ HODINU po požití a TRVÁ ASI DALŠÍ DVĚ HODINY. WPC dodává velké množství esenciálních aminokyselin nezbytných pro růst svalů.
WPI (ang. whey protein isolate) je izolát syrovátkových bílkovin s obsahem bílkovin až 95 %. Trávení WPI začíná PŘIBLIŽNĚ HODINU PO POŽITÍ, avšak doba vstřebávání je asi o polovinu kratší než u WPC. WPI má vysokou biologickou hodnotu BV (ang. biological value), a díky tomu je tráven efektivně.
WPH (ang. whey protein hydrolizate), hydrolyzát syrovátkových bílkovin – je nejlépe stravitelný a obsah bílkovin v čistém produktu činí 100 %. Účinné vstřebávání této látky v našem těle začíná prakticky IHNED PO POŽITÍ a trvá POUZE HODINU. Během této doby svaly dostávají dávku živin, které mohou významně zlepšit proces jejich regenerace po tréninku. Je to druh bílkovin, který je zvláště doporučován jedincům, jež budují svalovou hmotu a redukují tuk na velmi nízkou úroveň.
Obrázek 1: Synergický účinek směsi 3 druhů syrovátkových bílkovin – delší přísun bílkovin až 3 hodiny po tréninku: přímo po konzumaci se vstřebává hydrolyzát syrovátkových bílkovin (WPH), poté přibližně po hodině od požití se začíná trávit izolát syrovátkových bílkovin (WPI), což trvá následující hodinu. Další přísun bílkovin do těla následuje díky koncentrátu syrovátkových bílkovin (WPC) – jeho trávení trvá přibližně 2 hodiny po konzumaci.
 
Po požití směsi bílkovin obsažených v SHAPE CODE® Protein Shake je možné udržovat tělo v anabolickém stavu (anabolický proces je metabolický proces, jehož nejdůležitějším účinkem je růst a tvorba nových buněk), a to i několik hodin. Stálý přísun aminokyselin prostřednictvím takové směsi také podporuje rychlejší regeneraci, ochranu svalových tkání před odbouráním a imunitní funkce. Díky výše uvedenému synergickému účinku 3 druhů bílkovin se SHAPE CODE® Protein Shake hodí stejně dobře pro profesionální sportovce jako i pro lidi, kteří cvičí rekreačně.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Fitness
Hmotnost: 0.7 kg
Dle zaměření: Úprava váhy, Podpora hubnutí, Sport
Značka: Duolife

Protein Shake

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: