Protect+

Kód: 269
1 299 Kč
Skladem u dodavatele
Můžeme doručit do:
18.12.2023

Přírodní doplněk stravy na podporu imunitního systému. Obsahuje vegan vitamín D3 a C a je obohacený o beta glukany.

Detailní informace

Detailní popis produktu

POPIS

PROTECT+ od ZINZINO je kompletně přírodní doplněk stravy, který podporuje normální funkce imunitního systému. Obsahuje vitamín C z tropické třešně aceroly a vitamín D3 z unikátního rostlinného zdroje, díky čemuž je vhodný i pro vegany. Navíc je obohacený o 1-3 a 1-6 beta glukany, polysacharidy, jež mají významné imunomodelační schopnosti. Výborně se doplňují a působí synergicky s vitamínem C.

Nejlepších výsledků dosáhnete při každodenním užívání. Imunitní buňky se obnovují po 1-2 dnech a pro správnou funkci potřebují výživu tzv. „priming“

Několik klinických hodnocení prokázalo účinnost použitých složek, kterou jsou všechny přírodní, veganské, bez glutenu a nejsou geneticky modifikované.

 

VICE INFORMACÍ

Naše dva imunitní systémy

Máme dva imunitní systémy vrozený imunitní systém a adaptivní imunitní systém. Ve většině případů je vrozený imunitní systém důležitější při obraně proti infekcím. Adaptivní imunitní systém si umí zapamatovat specifické patogeny, takže může poskytovat dlouhodobou obranu a ochranu před opakujícími se infekcemi. Vitamín D je zcela zásadní pro aktivaci veškeré imunitní obrany našeho těla a bez dostatečného příjmu tohoto vitamínu je imunitní systém méně odolný proti infekcím v těle.

 

Vitamín D

Pro naše zdraví je z vitamínů D nejdůležitější vitamín D3 (cholekalciferol). Získáváme ho hlavně ze slunečního záření a dostává se do těla přes kůži, ale lze jej také najít ve vhodně zvolených potravinách jako jsou například houby, tučnější ryby, krevety, vejce a hovězí játra. Nedostatečný příjem vitamínu D je běžný a potravinové doplňky hrají klíčovou roli v prevenci a léčbě nízké hladiny vitamínu D. Existuje pouze jeden veganský zdroj umožňující produkci vitamínu D3: jedná se o lišejník. Veganský vitamín D3 obsažený v přípravku Protect+ je získáván z organicky pěstovaného, geneticky nemanipulovaného lišejníku.

 

Vitamín C

Oxidační stres v našem těle způsobuje zvýšenou potřebu antioxidantů. Antioxidanty hrají důležitou roli interních neutralizátorů a chráni naše buňky před oxidačním poškozením. Protect+ obsahuje vysoce účinný antioxidant známý jako vitamín C, který přispívá k ochraně buněk před oxidačním stresem.

 

1-3, 1-6 beta glukany

1-3, 1-6 beta glukany v produktu Protect+ jsou specializovanou a standardizovanou formou beta glukanů a jsou získávány z kmene pekařských kvasinek. Tyto1-3, 1-6 beta glukany připraví imunitní buňky k jejich efektivnější činnosti v zajišťování přirozené imunity.

 

Nutriční hodnota na kapsli:

Per capsule

%RV*

Směs 1-3, 1-6 beta glukanů z kvasinek (Saccharomyces cerevisiae)

200 mg

 

Vitamín D3 (400 % RV*)

20 μg

400%

Vitamín C (25 % RV*)

20 mg

25%

* % referenční hodnoty

 

 
Obsah

60 tobolek

 

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: ZINZINO
Dle zaměření: Imunita
Značka: Zinzino
Složení: Objemové činidlo (předželatinovaný kukuřičný škrob), směs 1-3, 1-6 beta glukanů z kvasinek (Sacharomyces cerevisiae), obal kapsle (hydroxypropylmetylcelulóza), vitamín C z výtažku aceroly (Malpighia glabra), veganský vitamínD3 (cholekalciferol), protispékavá činidla (triglyceridy se středně dlouhým řetězcem (MCT) kokosový olej, koncentrát z rýžových otrub).
Způsob užití: Doporučená denní dávka: Dospělí a děti nad 12 let: 1 tobolka denně. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Potravinové doplňky by neměly sloužit jako náhrada pestré a vyvážené stravy.
Přechovávání: v suchu při pokojové teplotě. Uchovávejte mimo dosah dětí
Kontraindikace: Poraďte se s lékařem nebo zdravotní sestrou před zahájením užívání produktu, pokud jste těhotná, kojíte, váš zdravotní stav není dobrý

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: