ProSugar® - Regulace krevního cukru

Kód: DLMFPSUG010100
850 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
24.7.2024

Doplněk stravy ProSugar® je nedocenitelný zdroj přírodních vitaminů, prvků a makro - i mikročástic podporujících správnou funkci lidského těla. Vysoký obsah biologicky aktivních složek usnadňuje metabolismus cukrů. ProSugar® pomáhá udržet cholesterol ve správném množství a snižuje chuť na sladkosti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

DuoLife Medical Formula ProSugar® je nejlepším způsobem na vypořádání se s nadměrnou chutí na sladké. Látky obsažené v tomto výrobku podporují řádný metabolismus sacharidů a pomáhá udržet optimální hladinu cholesterolu. Jde o bohatství přírodních látek nepostradatelných pro lidský organismus.

DuoLife Medical Formula ProSugar® je spojením výživných látek pocházejících z vitamínů, minerálů, makro- a mikročástic. Jedinečné složení přírodních látek má vliv na správnou funkci celého organismu, reguluje totiž vstřebávání sacharidů a pomáhá udržet optimální hladinu cholesterolu.

Patentovaný vzorec obsahuje mimo jiné výtažek z rostlin bohatých na galaktomannány, které umožňují výrobku DuoLife Medical Formula ProSugar® účinně regulovat metabolismus cukrů a pozitivně ovlivňovat fungování celého organismu. Obsah fytosterolů, flavonoidů a vitamínů podporuje zachování správných hodnot v organismu.

Složení:

Výtažek z kořene čekanky obecné napomáhá při poruchách funkce ledvin. Je složen mj. z inulinu, podporuje regulaci množství cukru i cholesterolu v krvi. Působí jako podpora činnosti jater a žlučníku. Díky bohatství vitaminu a minerálních prvků je neobyčejně hodnotnou složkou výživy.

Chia (šalvěj hispánská) – Chia semínka jsou nazývána „superpotraviny“. Jsou bohatá na vlákninu, která pomáhá normalizovat odolnost na inzulín a zároveň optimalizují obsah tuku a cholesterolu v krvi. Semínka jsou také bohatá na bílkoviny a tuky omega 3, která napomáhají metabolismu tuků, podporují regulaci hladiny cholesterolu. Chrání organismus před nápory množství cukru v krvi.

Jestřabina pomáhá v látkové výměně a podporuje regulaci hladiny cukru v organismu. Obsahuje soli chrómu, které podporují činnost inzulínu. Je rovněž zdrojem guanidinu, který pomáhá zachovat optimální hladinu cukru a snižuje agregaci krevních destiček krve.

Výtažek z fazolových lusků podporuje činnost močové soustavy a trávení.  Má nízký glykemický index,  což pomáhá při kontrole hladiny cukru v krvi a regulaci poruch metabolismu.

ProSugar® (vyhrazená formule získaná ze semen pískavice řecké seno (Trigonella foenum- graecum)) – extrakt z pískavice dodává této formule bohatství galactomannane a pozitivně ovlivňuje fungování organismu a regulaci metabolismu cukrů. Obsahuje rovněž fytosteroly, cholin a flavonoidy, jakož i vitamin C a B1, provitamin A, železo a vápník.

Maqui berry je známé pro svoje antioxidační účinky. Obsahuje fytosteroly, tedy přírodní rostlinné látky. Napomáhá ke snížení hladiny „špatného“ cholesterolu. Bioaktivní látky maqui berry podporuje spalování kalorií a zabraňuje nekontrolovanému náporu hladu. Vzhledem k vysokému množství vitamínů a prvků dovybavuje organismus všemi nezbytnými složkami.

Výtažek z morušovníku bílého může blahodárně ovlivnit rovnováhu metabolismu uhlovodanů v lidském těle. Extrakt z listů morušovníku bílého omezuje díky obsahu látek ovlivňujících činnost enzymů účastnících se v trávení uhlovodanů jejich vstřebávánípo jídle.

Skořicová kůra vykazuje vlastnosti, které napomáhají správné funkci zažívacího traktu. Skořice pomáhá rovněž udržet správnou hladinu cholesterolu, lipidů a glukózy v krvi. Výtažek ze skořice pomáhá zachovat dobrou náladu a životní sílu. Skořice taktéž snižuje chuť na sladkosti a očišťuje organismus z toxinů.


Složky:

Ochráněné složení ProSugar® ze semen pískavice řecké seno (Trigonella foenum-graecum), extrakt z kořene čekanky (Cichorium intybus) 5:1, extrakt z listů morušovníku bílého (Morus alba) 5:1, skořicová kůra v prášku (Cinnamomum zeylanicum-verum), extrakt ze semen fazolí (Phaseolus vulgaris) 5:1, inulin z kořene čekanky obecné (FOS), extrakt z jestřabiny lékařské (Galega officinalis) 5:1, výtažek z plodů maqui (Aristotelia chilensis) 5:1. Složení potahu: organický derivát celulózy (HPMC), guma gellan, měďnaté komplexy chlorofylů a chlorofylinů (barvivo). Činidlo proti spékání: oxid křemičitý

Tabulka složení:

Obsah složek v doporučené denní dávce výrobku

1 kapsle

2 kapsle

ProSugar® (proprietární složení ze semen pískavice řecké seno (Trigonella foenum-graecum))

70 mg

140 mg

Extrakt z kořene čekanky (Cichorium intybus)

60 mg

120mg

Extrakt z listů morušovníku bílého (Morus alba)

60 mg

120 mg

Skořicová kůra v prasku (Cinnamomum zeylanicum-verum)

50 mg

100 mg

Extrakt ze semen fazolí (Phaseolus vulgaris)

50 mg

100 mg

Extrakt z jestřabiny lékařské (Galega officinalis)

20 mg

40 mg

Výtažek z plodů maqui (Aristotelia chilensis)

20 mg

40 mg

 

Vědecké názory na Kolagen:

„Doplněk stravy ProSugar® dokonale spojuje přírodní složky, které díky své biologické aktivitě účinně podporují metabolismus glukózy a snižují hladinu cukru v krvi. ProSugar® je nezastupitelný výrobek, bohatý na všechny vitamíny, makro a mikročástice, umožňuje udržet organismus v optimální kondici.”

dr Piotr Kardasz

předseda vědecké rady DuoLife

Skladování a konzumace:

Počet ks v balení:
60 ks

Doporučené dávkování
1-2 kapsle denně. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Výrobek nenahrazuje pestrou stravu. Vyvážená strava a zdravý životní styl jsou důležité pro správné fungování organismu.

Kontraindikace
Přecitlivělost na kteroukoli složku přípravku. Přípravek by neměl být užíván během těhotenství a kojení.

Skladování
Uchovávejte při pokojové teplotě a mimo dosah malých dětí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kapslové doplňky stravy
Dle zaměření: Regulace krevního cukru
Značka: Duolife
Složení: chráněné složení ProSugar® ze semen pískavice řecké seno (Trigonella foenum-graecum), extrakt z kořene čekanky (Cichorium intybus) 5:1, extrakt z listů morušovníku bílého (Morus alba) 5:1, skořicová kůra v prášku (Cinnamomum zeylanicum-verum), extrakt ze semen fazolí (Phaseolus vulgaris) 5:1, inulin z kořene čekanky obecné (FOS), extrakt z jestřabiny lékařské (Galega officinalis) 5:1, výtažek z plodů maqui (Aristotelia chilensis) 5:1. Složení potahu: organický derivát celulózy (HPMC), guma gellan, měďnaté komplexy chlorofylů a chlorofylinů (barvivo). Činidlo proti spékání: oxid křemičitý
Způsob užití: 1-2 kapsle denně. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Výrobek nenahrazuje pestrou stravu. Vyvážená strava a zdravý životní styl jsou důležité pro správné fungování organismu.
Přechovávání: Uchovávejte při pokojové teplotě a mimo dosah malých dětí.
Kontraindikace: Nepoužívejte v případě přecitlivělosti na kteroukoliv složku výrobku. Nepoužívejte v těhotenství a při kojení.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: