ProCholterol® - Upravení cholesterolu

Kód: DLMFPCHO010100
850 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
22.4.2024

Doplněk stravy ProCholterol® je bohatým zdrojem přírodních látek umožňujících udržet cholesterol na optimální úrovni, podporuje oběhový systém, žíly a srdce. Je nezastupitelný pro ty, kteří mají potíže s krevním oběhem a cévami. Podporuje regulaci stavu lipidů a usnadňuje rozkládání tuku v organismu, chrání před jeho ukládáním na cévních stěnách.

Detailní informace

Detailní popis produktu

DuoLife Medical Formula ProCholterol® je odpovědí na mnohé civilizační choroby dnešní doby, především pak týkající se oběhového systému. Obsahuje mezi jinými rostlinné extrakty, které dokáží regulovat metabolismus lipidů, což ulehčuje rozklad tuku a tím pomáhá chránit cévní stěny před jeho nadměrným osazováním. Ke všemu se jedná o 100% přírodní produkt, který je zdrojem látek podporujících správnou funkci cévní soustavy a celého krevního oběhu.

DuoLife Medical Formula ProCholterol® je bohatým zdrojem přírodních látek umožňujících udržet cholesterol na optimální úrovni, podporuje oběhový systém, žíly a srdce. Je nezastupitelný pro ty, kteří mají potíže s krevním oběhem a cévami. Podporuje regulaci stavu lipidů a usnadňuje rozkládání tuku v organismu, chrání před jeho ukládáním na cévních stěnách.

Složení:

Výtažek z plodů amalaki je hodnotným prostředkem na podporu srdeční činnosti, přírodní antioxidant a jeden z nejbohatších zdrojů vitaminu C v přírodní formě. Příznivě oblivňuje bakteriální flóru zažívacího úsrojí a je bohatým zdrojem chrómu, zinku a mědi.
Brahmi je silným antioxidantem, který pročišťuje nejen krev, ale celý organismus. Je to neobyčejně bohatý zdroj fytosterolů, flavonoidů. Zvyšuje aktivitu mozkových buněk, zklidňuje a osvěžuje mysl. Zabraňuje projevům předčasného stárnutí, zmírňuje senilitu a zapomnětlivost.
Červená fermentovaná rýže z toho monokolin K, podporuje činnost jater a průtok trávicích šťáv. Pomáhá udržet správnou úroveň lipidů v krvi. Je rovněž důležitá pro detoxikaci organismu a snížení tělesné hmotnosti. Tvoří součást stravy, která přispívá k ochraně srdce a oběhového systému.
ProCholterol® (vyhrazená formule získaná z listů opuncie mexické (Opuntia fucus-indica)) je bohatá na kyselinu listovou, vitamín podporující regulaci množství homocysteinu - aminokyseliny usnadňující okysličování „špatného” cholesterolu, působícího vznik sklerotických změn. Účinně napomáhá k regulaci množství tuků a lipidů v lidském těle.
Výtažek z česneku účinně pomáhá regulovat hladinu cholesterolu a triacylglycerolu a udržovat je ve správném množství. Česnek pozitivně ovlivňuje oběhový a imunitní systém. Obsahuje uhlovodany, bílkovinu, minerální složky, éterické oleje a vitaminy C, A, B1, B2 a PP. S ohledem na vysoký obsah vápníku se česnek charakterizuje rovněž vlastnostmi odkyselení.
Gynostemma (ženšen pětilistý) pomáhá udržet správnou hladinu lipidů v krvi. Obsahuje velké množství aminokyselin, vitaminů a minerálů, takových jako selen, hořčík, zinek, vápník, železo a fosfor. Je silně působícím antioxidantem, který podporuje regulaci krevního tlaku a cholesterolu a napomáhá ke správné činnosti jater.

Rostlinné fytosteroly se často využívají pro regulaci hladiny cholesterolu. Tato činnost značně snižuje riziko výskytu srdečních onemocnění. Fytosteroly rostlinného původu podporují optimalizaci vstřebávání cholesterolu do střev. Zvlášť se doporučují všem, kteří mají nízkotučnou dietu.


Složky:

Inulin z kořene čekanky obecné (FOS), extrakt z plodů indického angreštu (Phyllanthus emblica) 5:1, extrakt z červené fermentované rýže 30:1 (3% monakolin K), přípravek s chráněným složením ProCholterol® z listů opuncie mexické (Opuntia ficus-indica), extrakt z česneku (Allium sativum) 10:1, extrakt z listů gynostemy pětilisté (Gynostemma pentaphyllum) 5:1, fytosteroly z extraktu z oleje ze semen sóji luštinaté (Glycine max Merr.) 25:1, extrakt z listů bakopy drobnolisté (Bacopa monnieri) 5:1. Složení potahu: organický derivát celulózy (HPMC), guma gellan, měďnaté komplexy chlorofylů a chlorofylinů (barvivo). Činidlo proti spékání: oxid křemičitý

Tabulka složení:

Obsah složek v doporučené denní dávce výrobku

1 kapsle

2 kapsle

extrakt z plodů indického angreštu (Phyllanthus emblica)

80 mg

160 mg

extrakt z červené fermentované rýže

60 mg

120 mg

monakolin K

1,3 mg

3,6 mg

ProCholterol® (přípravek s chráněným složením z listů opuncie mexické (Opuntia ficus-indica))

40 mg

80 mg

extrakt z česneku (Allium sativum)

30 mg

60 mg

extrakt z listů gynostemy pětilisté (Gynostemma pentaphyllum)

30 mg

60 mg

fytosteroly z extraktu oleje ze semen sóji luštinaté (Glycine max Merr.)

20 mg

40 mg

extrakt z listů bakopy drobnolisté (Bacopa monnieri)

20 mg

40 mg

 

Vědecké názory na Kolagen:

„Jedním z onemocnění, které v se lavinovitě šíří, jsou choroby všeho druhu spojené s oběhovým systémem. Činitelem, který tento nárůst způsobuje, je skutečnost, jak dochází k hospodaření s tuky a lipidy v lidském těle. Účinnou podporou pro organismus je v tomto případě doplněk stravy ProCholterol®, který se vyznačuje velkým množstvím přírodních složek, které dovolují udržet cholesterol a triglyceridy na v příslušné hladině.”

prof. dr n. farm. i med.

Wiktor Stelmach

člen vědecké rady DuoLife

Skladování a konzumace:

Počet ks v balení:
60 ks

Doporučené dávkování
1-2 kapsle denně. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Výrobek nenahrazuje pestrou stravu. Vyvážená strava a zdravý životní styl jsou důležité pro správné fungování organismu.

Kontraindikace
Přecitlivělost na kteroukoli složku přípravku. Přípravek by neměl být užíván během těhotenství a kojení.

Skladování
Uchovávejte při pokojové teplotě a mimo dosah malých dětí.

Doplňkové parametry

Kategorie: PRODUKTOVÉ ŘADY
Dle zaměření: Upravení cholesterolu
Značka: Duolife
Složení: inulin z kořene čekanky obecné (FOS), extrakt z plodů indického angreštu (Phyllanthus emblica) 5:1, extrakt z červené fermentované rýže 30:1 (3% monakolin K), přípravek s chráněným složením ProCholterol® z listů opuncie mexické (Opuntia ficus-indica), extrakt z česneku (Allium sativum) 10:1, extrakt z listů gynostemy pětilisté (Gynostemma pentaphyllum) 5:1, fytosteroly z extraktu z oleje ze semen sóji luštinaté (Glycine max Merr.) 25:1, extrakt z listů bakopy drobnolisté (Bacopa monnieri) 5:1. Složení potahu: organický derivát celulózy (HPMC), guma gellan, měďnaté komplexy chlorofylů a chlorofylinů (barvivo). Činidlo proti spékání: oxid křemičitý
Způsob užití: 1-2 kapsle denně. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Výrobek nenahrazuje pestrou stravu. Vyvážená strava a zdravý životní styl jsou důležité pro správné fungování organismu.
Kontraindikace: Nepoužívejte v případě přecitlivělosti na kteroukoliv složku výrobku. Nepoužívejte v těhotenství a při kojení.
Přechovávání: Uchovávejte při pokojové teplotě a mimo dosah malých dětí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: