Ovesné vločky Zdravá snídaně

Kód: H5CRPCRU010100
190 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
24.7.2024

  • Vysoký obsah vlákniny
  • 49% celé zrno
  • 0% dodaného cukru
  • 13 složek
  • Na 7 dní v týdnu

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přírodní směs (100%) z pečlivě vybraných druhů ovoce, zeleniny a blahodárně působícího celého zrna bez přidaného cukru. Je bohatým zdrojem vlákniny a semen, které poskytují zdraví prospěšné složky.  Pro každý ze sedmi dní v týdnu je to výjimečná strava.

1602600869_Obrázek1

 
Složení:
Ovesné vločky, slunečnicová semínka, hrozinky (hrozinky, slunečnicový olej), strouhaný kokos, datle, květový med, vlašské ořechy, dýňová semínka, lyofilizovaná švestka, plod morušovníku bílého, plody godži, dušená mrkev, okvětní pyl.
 
 
 
Způsob použití:

4 polévkové lžíce (asi 42 g) nalijte mléko, jogurt nebo zeleninový nápoj. Balení obsahuje 7 doporučených částí produktu.

Tabulka složení:

 
13 důvodů proč Hi5! beeCrunchy:
 
 

1. Bez přidaného cukru
Sladké, ale bez přidaného cukru? K dosažení přitažlivé chuti v procesu výroby crunchy se často používají různé druhy cukru: z cukrové řepy, třtinového cukru, kokosového či vanilkového cukru, dokonce i z glukózy a fruktózy, který je v případě většího množství považován za škodlivý. Hi5! beeCrunchy je něco zcela jiného a představuje zcela jiný, rozhodně zdravější přístup.

2. Vysoký obsah vlákniny
Nejnovější výzkumy ukazují, že až 60 % spotřebitelů hledá potraviny s vysokým obsahem vlákniny. Vláknina pomáhá snižovat pocit hladu, úroveň cholesterolu a odstraňovat z těla škodlivé látky. V produktech „premium“ jako je Hi5! beeCrunchy lze hovořit o vysokém obsahu vlákniny (high fibre).

3. Celé zrno
Celé zrno je zdraví samo. Dietetici doporučují konzumovat potraviny s cereáliemi i několikrát denně, což v praxi znamená, že by se potravinové výrobky s obsahem cereálií (obilovin) měly vyskytovat v každém denním jídle. Právě ve slupce zrna je nejvíce vitaminů a minerálů, které prospívají Vašemu tělu zcela přirozeně. V Hi5! beeCrunchy jsme použili pouze celozrnné, nemleté ovesné vločky. To nám umožnilo zachovat jejich plnou výživnou hodnotu. Celé zrno příznivě působí na peristaltiku střev, urychluje látkovou přeměnu, napomáhá rychleji se zbavovat přebytečných kilogramů. Je to také výborná volba pro všechny, kteří chtějí být FIT.

4. Dobré, lepší, superpotraviny
Hi5! beeCrunchy byly zkomponovány z třinácti, 100% přírodních složek. Při vytváření tohoto výrobku jsme použili takové složky, které se výborně osvědčily při procesu výroby doplňků stravy DuoLife den a noc a zaručily nejkvalitnější složení. W Hi5! beeCrunchy najdete mj.:
- plody godži, které jsou započítávány do superpotravin a jež jsou zdrojem antioxidantů,
- dýňová semínka, vlašské ořechy nebo slunečnicová semínka, která podporují proces snižování hladiny cholesterolu
- mrkev bohatá na vitamin A, která podporuje činnost zrakového orgánu a má antioxidační účinky
- švestky, které obsahují velké množství vlákniny, podporují trávení a proces snižování hladiny glukózy v krvi
- hrozinky, které jsou bohaté na draslík a vitamin B6, což pomáhá regulovat krevní tlak, snižovat pocit únavy, a tím podporovat i nervový systém.
Jedinečnou kompozicí nejlepších složek tak vzniká produkt Hi5! beeCrunchy, který je svého druhu jediný a bezkonkurenční. Pro organismus není nic lepšího.

5. Med a okvětní pyl
Hi5! beeCrunchy jsou obohaceny medem a okvětním pylem. Tyto složky tvoří 6 % všech složek. Díky tomu si výrobek zachovává výjimečnou, sladkou chuť a zároveň uchovává energetickou hodnotu. Je rovněž zdrojem cenných vitaminů A, B2, C, PP. Hi5! beeCrunchy mohou konzumovat vegetariáni.

6. Jedinečné složení
Značka Marka Hi5! je známá už z beeSnap tyčinek, které neobsahují dodatečný cukr, neobsahují trans tuky, glukózo-fruktózový sirup, palmový olej, GMO, konzervanty, aspartam a acesulfam K, sukralózu. Hi5! beeCrunchy je 100% přírodní výrobek, nemá umělá barviva a aromata, ve svém složení neobsahuje pšenici.

7. Handmade
Každá výrobní fáze zdravého a výživného Hi5! beeCrunchy se uskutečňuje ručně, což zaručuje jeho nejvyšší kvalitu. Ořechy, zrno a semena jsou vypékaná dohromady za příslušné teploty. Celý proces je velmi důsledný, a proto složky neztrácejí žádné výživné hodnoty. V další etapě probíhá ruční přidávání ovoce a zeleniny.

8. Pouze zdravé tuky
Hi5! beeCrunchy se odlišuje od ostatních ještě něším dalším: tuky! Nový výrobek DuoLife totiž obsahuje jen ty zdravé, získané ze semen v nich obsažených ořechů a cereálií. Další hodnotou výrobku je jeho nízký obsah sodíku a soli.

9. Clean Label
Hi5! beeCrunchy je další výrobek DuoLife, který se může pochválit tzv. čistou etiketou – clean label. Je to transparentní a jasná informace pro spotřebitele, že je zaručeno dobré složení výrobku. Podle platných požadavků jsou informace na etiketě jasné, srozumitelné a omezené na minimum; v našem případě zcela vylučují další látky.

10. Vše důležité
Aktivita, změna životního tempa, náchylnost k civilizačním chorobám způsobilo změny přístupu k výživové pyramidě člověka XXI. století. Výrobek Hi5! beeCrunchy byl připraven na základě poznatků o zásadách zdravé výživy a předpokládá pravidelnou konzumaci (4 až 5 jídel každé 3 až 4 hodiny). Kde a v jakém množství se ovoce a zelenina konzumuje nejčastěji a v jakém množství? Podle poměru: ¾ zeleniny a ¼ ovoce. Dále se doporučuje konzumovat výrobky s cereáliemi, zejména celozrnné, což je využito i v našem výrobku. Navíc se vyhýbáme konzumaci cukru a sladkostí a nahrazujeme je ovocem, ořechy a semínky.

11. Křupat bez výčitek svědomí
S vědomím současného trendu, který klade důraz na složení a vzhled, stále více vyhledáváme zdravé výrobky, které se dají kousat, které jsou křupavé a zároveň z nich máme radost. Hi5! beeCrunchy je směs cereálních vloček vypékaných s dodatkem medu, ovoce a zeleniny. Chutnají výborně s mlékem, jogurtem, vodou nebo rostlinným nápojem.

12. Praktické balení
Hi5! beeCrunchy se vyznačují nejen svými zdraví prospěšnými účinky, ale i praktickým balením, které je navíc příznivé pro životní prostředí. Jednak vypadají atraktivně – přitahují zrak, jednak zajišťují i ochranu produktu před vnějšími účinky, které zabraňují tomu znehodnocování výrobku. Balení je ideální pro 7 porcí. Pro každý ze sedmi dní v týdnu je to výjimečná strava.

13. Snídaně je výzva
Výzkumy ukazují, jak důležité je ranní jídlo. Nejen to, že je vůbec konzumujeme, ale i to, co konkrétně snídáme. Plnohodnotné jídlo s náležitými složkami může být zárukou naší denní produktivity.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zdravá výživa
Hmotnost: 0.3 kg
Dle zaměření: Jídlo
Značka: Duolife
Složení: Ovesné vločky, slunečnicová semínka, hrozinky (hrozinky, slunečnicový olej), strouhaný kokos, datle, květový med, vlašské ořechy, dýňová semínka, lyofilizovaná švestka, plod morušovníku bílého, plody godži, dušená mrkev, okvětní pyl.
Způsob užití: 4 polévkové lžíce (asi 42 g) nalijte mléko, jogurt nebo zeleninový nápoj.Balení obsahuje 7 doporučených částí produktu.
Přechovávání: Výrobek skladujte v suchu a temnu.

Zdravá snídaně

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: