My Mind

Kód: DLLQPFIB010101
1 300 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
31.5.2024

- Podporuje paměť a soustředění u mladých lidí i seniorů
- Přispívá k udržení optimální energie a vitality
- Pomáhá udržovat dobrý stav mozkových cév
- Zlepšuje a udržuje dobrou náladu

Detailní informace

Detailní popis produktu

DuoLife My Mind je doplněk stravy v tekuté formě, obsahující přírodní složky rostlinného původu včetně patentovaných složek CogniviaTM* a Aronvit®, s inositolem a aktivní formou vitaminu B12 (methylkobalaminem). Přípravek obsahuje látky nejvyšší kvality, které podporují soustředění, paměť a kognitivní procesy u mladých lidí i seniorů. Je důležitým zdrojem vitaminů a mnoha účinných látek obsažených ve standardizovaných rostlinných výtažcích. Zdraví prospěšný účinek složek obsažených v doplňku stravy byl prokázán klinickými studiemi a doložen vědeckými publikacemi.

Proč je vhodné užívat DuoLife My Mind?
 
Díky vlastnostem složek obsažených v přípravku je účinek podporující paměť, kognitivní procesy a koncentraci pociťován již 1 hodinupo podání jedné dávky preparátu. Účinek následně roste s každým dalším dnem pravidelného užívání doplňku.
 
DuoLife My Mind je určen jako podpůrný doplněk pro:
 
 • Lidi, kteří chtějí každý den podporovat soustředění, paměť a kognitivní procesy pracující lidi
 • Lidi, kteří vykonávají duševní činnost, včetně těch, kteří se učí: studenty a žáky
 • seniory
 • Lidi s poruchami paměti a příznaky demence
 • Lidi s poruchou koncentrace vystavené chronickému stresu
 • Lidi, kteří pečují o optimální stav nervového systému
 • Lidi, kteří zaznamenali pokles energie a vitality
 • Lidi se špatnou náladou
 
Složení:
 
Šťáva z plodů aronie z koncentrátu, šťáva z červených hroznů z koncentrátu, inositol, CogniviaTM* – patentovaná složka na bázi organického výtažku z listů šalvěje lékařské (Salvia officinalis) 5:1 a organického mikroenkapsulovaného esenciálního oleje z šalvěje levandulolisté (Salvia lavandulifolia), výtažek z plodů aceroly (Malpighia glabra) 50:1 standardizovaný na 50% obsah vitaminu C, výtažek z plodů klanoprašky čínské (Schisandra chinensis) 10:1 (200 mg/50 ml) standardizovaný na 10% obsah schizandrinu, výtažek z listů ginkgo biloba (Ginkgo biloba) 50:1 (100 mg/50 ml), výtažek z kořene rozchodnice růžové (Rhodiola rosea) 3:1 (100 mg/50 ml), Aronvit® – patentovaná složka výtažku z plodů aronie (Aronia melanocarpa) standardizovaná na 25% obsah anthokyanů, výtažek z listů rozmarýnu (Rosmarinus officinalis) 10:1, výtažek z listů bakopy drobnolisté/brahmi (Bacopa monnieri) 5:1 (50 mg/50 ml), MecobalActive®** – patentovaná aktivní složka vitaminu B12 (methylkobalaminu).
 
* CogniviaTM je ochranná známka společnosti Nexira.
** MecobalActive® je ochranná známka společnosti HEALTHTECH BIO ACTIVES, S.L.U.
 
Způsob použití
 
Osoby starší 12 let: 25–50 ml ráno s jídlem. Před použitím vždy protřepat. Nepřekračujte doporučenou maximální denní dávku. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Pro správné fungování organismu je důležitá vyvážená strava a zdravý životní styl. V případě pochybností ohledně užívání doplňku stravy se poraďte s lékařem nebo lékárníkem.
 
Skladování
 
Přípravek skladujte při pokojové teplotě, mimo dosah dětí. Po otevření uchovávejte v lednici a spotřebujte do 30 dnů. Chraňte před přímým slunečním zářením. Doplněk stravy DuoLife je přírodní produkt, a proto chuť a konzistence jednotlivých šarží se může lišit podle ročního období a surovin použitých při výrobě. Případná usazenina je přírodního původu, jedná se jev typický pro tyto výrobky. Pro rozptýlení sedimentu před použitím protřepejte.
 
Bezpečnostní opatření
 • Přecitlivělost na kteroukoli složku výrobku.
 • Výrobek by neměly užívat těhotné a kojící ženy.
 • Přípravek vysaďte 14 dní před plánovaným chirurgickým zákrokem.
 • Máte-li chronické onemocnění nebo užíváte-li léky, poraďte se před užitím přípravku se svým lékařem.
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Tekuté doplňky stravy
Hmotnost: 0.75 kg
Značka: Duolife

Podívejte se na propagační video:

Podívejte se na vzdělávací video:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: