My Gastrin - moje zažívání

Kód: 377
Novinka
Značka: DuoLife
990 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
22.4.2024

Pro podporu trávení a vyprazdňování. DuoLife My Gastrin je tekutý doplněk stravy obsahující pouze složky přírodního původu, včetně patentované látky Asafin®* vyrobené na bázi klejopryskyřice z ločidla čertova lejna (Ferula assa-foetida). Formule Asafin®* se získává patentovanou technologií FenuMATTM*, zaručující jeho optimální kvalitu a biologickou dostupnost.

Detailní informace

Detailní popis produktu

DuoLife My Gastrin je tekutý doplněk stravy obsahující pouze složky přírodního původu, včetně patentované látky Asafin®*, vyrobené na bázi klejopryskyřice z ločidla čertova lejna (Ferula assa-foetida). Formule Asafin® * se získává patentovanou technologií FenuMATTM *zaručující jeho optimální kvalitu a biologickou dostupnost. Přípravek je vyrobený z přírodních surovin nejvyšší kvality, které podporují trávicí procesy, normální střevní peristaltiku, normální vyprazdňování, činnost slinivky, jater, žlučníku a žlučových cest. Je cenným zdrojem mnoha bioaktivních látek obsažených ve standardizovaných rostlinných extraktech. Zdraví prospěšný účinek složek obsažených v doplňku stravy byl prokázán klinickými studiemi a doložen vědeckými publikacemi.

Složení: Šťáva ze sušených švestek z koncentrátu, Asafin®– patentovaná látka z klejopryskyřice z kořene rostliny ločidlo čertovo lejno (Ferula assa-foetida), která je ve formě mikrokapslí ve vláknině z pískavice řeckého sena (Trigonella foenum-graecum) , výtažek z plodů šípkové růže (Rosa canina) 20:1 (225 mg/50 ml) standardizovaný na 70% obsah vitamínu C, výtažek ze semen fenyklu obecného (Foeniculum vulgare) 4:1 (200 mg/50 ml), výtažek z listů hojníku/libanonské šalvěje (Sideritis scardica) 4:1 (150 mg/50 ml), výtažek z listů máty peprné (Mentha piperita) 10:1 (100 mg/50 ml), výtažek ze semen ostropestřce mariánského (Silybum marianum) 5:1 (100 mg/50 ml), výtažek z kořene černé ředkve (Raphanus sativus var. niger) 10:1 (100 mg/50 ml), výtažek z listů rozmarýnu (Rosmarinus officinalis) 10:1 (60 mg/50 ml), výtažek z oddenků kurkumy/indického šafránu (Curcuma longa) (50 mg/50 ml) standardizovaný na 7% obsah kurkuminoidů (3,5 mg/50 ml).

Proč se vyplatí používat DuoLife My Gastrin?
 
Poruchy trávení jsou jedním z nejčastějších onemocnění trávicího traktu a mohou postihnout až 60 % dospělé populace.1.
Díky vlastnostem složek obsažených v doplňku stravy DuoLife My Gastrin podporuje přípravek trávicí procesy, normální střevní peristaltiku, normální vyprazdňování, činnost slinivky, jater, žlučníku a žlučových cest. DuoLife My Gastrin je cenným zdrojem mnoha bioaktivních látek obsažených ve standardizovaných rostlinných extraktech. Zdraví prospěšný účinek složek obsažených v doplňku stravy byl prokázán klinickými studiemi a doložen vědeckými publikacemi.
 
DuoLife My Gastrin je určen pro:
 
 • lidi, kteří chtějí denně podporovat správnou funkci trávicího traktu, včetně žaludku a střev;
 • lidi, kteří se starají o správný stav jater, slinivky břišní, žlučníku a žlučových cest;
 • u lidí, kteří trpí zácpou a mají potíže se špatnou průchodností střev,
 • lidi se zažívacími potížemi;
 • lidi s problémem plynatosti, nevolnosti, říhání a pocitu nadměrné plnosti po jídle;
 • lidi s mírnými křečemi v žaludku a střevech;
 • lidi, kteří si stěžují na zažívací potíže po konzumaci tučných jídel;
 • lidí, kteří trpí záněty trávicího traktu
 • lidi, kterým záleží na správné tělesné hmotnosti;
 • lidi, kteří dbají na správnou hladinu cholesterolu v krvi.

 

Vícesměrové působení produktu:

1. Střeva
podporuje správnou funkci trávicího ústrojí;
podporuje snížení plynatosti a zánětlivých procesů, stejně jako křečí ve střevech;
podporuje normální vyprazdňování a průchod střev;
pomáhá zmírňovat zácpu;
podporuje kontrolu tělesné hmotnosti a hubnutí.
 
2. Žaludek
podporuje správnou činnost žaludku;
pomáhá chránit žaludeční sliznici;
podporuje normální trávicí procesy a vylučování trávicích šťáv;
pomáhá minimalizovat pocit nadměrné plnosti po jídle a nadměrné říhání a nevolnost po jídle.
 
3. Játra
podporuje optimální jaterní funkce a ochranu jaterního parenchymu;
podporuje regenerační procesy poškozených jaterních buněk;
podporuje odstraňování toxinů z organismu,
 
4. Žlučník a žlučové cesty
podporuje správnou funkci žlučníku a žlučových cest;
podporuje optimální vylučování žluči;
přispívá k lepšímu trávení tučných jídel;
pomáhá minimalizovat nepohodlí po jídle těžko stravitelných jídel.
 
5. Slinivka břišní
podporuje optimální funkce slinivky břišní;
podporuje sekreci trávicích enzymů;
pomáhá minimalizovat postprandiální nepohodlí.
 
6. Cévy
podporuje udržení normální hladiny cholesterolu v krvi.
 

Čím se odlišuje DuoLife My Gastrin?

Vícesměrovým působením produktu
 
 
 
Klinické studie použitých látek
 
 
 
Široké spektrum účinků
 
 
 
Pravidelné i příležitostní použití
 
 
 
Varianty suplementace
 
 
 
100% přírodní složky rostlinného původu
 
 
 
Synergický účinek
 
 
 
Pohodlný způsob užívání
 
 
 
Speciální láhev
 
 
 
Gluten free
 
 
 
Less is more
 
 
 
Vhodné pro vegany i vegetariány
 
 
 
  Patentovaná receptura Asafin®
 
  Technika FenuMATTM
 
Patentovaný vzorec ločidla čertova lejna obsažený v DuoLife My Gastrin má příznivý vliv na funkce trávicího traktu, potvrzené klinickými studiemi. Asaphim®  je zcela přírodní vzorec rostlinného původu v patentované technologii FenuMATTM . Technologie zahrnuje proces mikroenkapsulace zdraví prospěšné páchnoucí gumové pryskyřice ve vláknině pískavice řecké seno. Díky tomu je možné zamaskovat nepříjemnou přirozenou chuť a vůni gumové pryskyřice a výsledné mikrokapsle podporují prodloužené, pomalé uvolňování pro-zdravotních aktivních látek a jejich lepší vstřebávání.
 

Široké spektrum účinků:

Zdraví prospěšné vlastnosti všech složek jsou široce dokumentovány vědeckými zprávami a prokázány mnoha preklinickými a klinickými studiemi.
 • Fenykl obecný (Foeniculum vulgare) pomáhá zmírnit příznaky související s plynatostí, gastrointestinálními křečemi a střevní kolikou.
 • Hojník/libanonský šalvěj (Sideritis scardica) zmírňuje gastrointestinální nepohodlí a podporuje ochranu žaludeční sliznice.
 • Máta peprná (Mentha piperita) má žlučopudné a uvolňující účinky a stimuluje sekreci žaludeční šťávy. Podporuje trávicí procesy, pomáhá minimalizovat nevolnost, zvracení, plynatost a zažívací potíže.
 • Ostropestřec mariánský (Silybum marianum) podporuje regeneraci poškozených jaterních buněk a chrání játra, podporuje trávení a očistné procesy organismu.
 • Černá ředkev (Raphanus sativus var. Niger) podporuje správnou funkci trávicího traktu, jater a žlučových cest, má žlučopudný účinek, reguluje střevní peristaltiku, usnadňuje vyprazdňování a pomáhá předcházet zácpě, má antimikrobiální a antioxidační účinky.
 • Rozmarýn (Rosmarinus officinalis) podporuje ochranu jaterních buněk před účinky toxických sloučenin a volných kyslíkových radikálů. Podporuje také činnost slinivky břišní, trávicí procesy a ochranu žaludeční sliznice.
 • Kurkuma/indický šafrán (Curcuma longa) pomáhá minimalizovat zánětlivé procesy v žaludku, střevech a slinivce, pomáhá zmírňovat příznaky zažívacích potíží a podporuje správnou činnost jater

 

Pravidelné a příležitostní použití:

Doplněk stravy DuoLife My Gastrin lze užívat jak dočasně, při přechodných potížích souvisejících s poruchami trávení, tak i trvalé. Pravidelné užívání umožňuje plně využít zdraví prospěšných vlastností složek ověřených klinickými testy a pomáhá udržovat optimální stav celého trávicího systému.
 

Varianty suplementace - doba příjmu přizpůsobená potřebám:

Před jídlem:
 • Pomáhá stimulovat sekreci trávicích šťáv
 • Pomáhá zlepšit chuť k jídlu
 • Podporuje regulaci vyprazdňování
 • Pomáhá předcházet zácpě

Po jídle:

 • Podporuje trávicí procesy
 • Pomáhá snižovat příznaky související s poruchou trávení
 • Podporuje snížení nadýmání, plynatosti, říhání
 • Pomáhá snižovat pocit nadměrné plnosti a těžkosti po jídle

Skladování a konzumace:

Objem láhve:
750ml

Doporučené dávkování

Způsob použití: 25 až 50 ml jednou denně, před nebo po hlavním jídle. Může se také používat dvakrát denně po 25 ml před jídlem nebo po jídle. Před použitím vždy protřepat. Nepřekračujte doporučenou maximální denní dávku. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Pro správné fungování organismu je důležitá vyvážená strava a zdravý životní styl. 25 ml = 2 polévkové lžíce O použití většího množství může rozhodnout pouze lékař. V případě pochybností ohledně užívání doplňku stravy se poraďte s lékařem nebo lékárníkem.

Kontraindikace

Přecitlivělost na kteroukoli složku výrobku. Výrobek by neměly užívat těhotné a kojící ženy. Máte-li chronické onemocnění nebo užíváte-li léky, poraďte se před použitím přípravku se svým lékařem.

Skladování
Přípravek skladujte při pokojové teplotě, mimo dosah dětí. Po otevření uchovávejte v lednici a spotřebujte do 30 dnů. Chraňte před přímým slunečním zářením. Doplněk stravy DuoLife My Gastrin je přírodní produkt, a proto chuť a konzistence jednotlivých šarží se může lišit podle ročního období a surovin použitých při výrobě. Případná usazenina je přírodního původu, jedná se jev typický pro tyto výrobky. Pro rozptýlení sedimentu před použitím protřepejte.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Tekuté doplňky stravy
Dle zaměření: Imunita, Detoxikace a očista těla, Nervový systém, Zažívání
Složení: Šťáva ze sušených švestek z koncentrátu, Asafin®* – patentovaná látka z klejopryskyřice z kořene rostliny ločidlo čertovo lejno (Ferula assa-foetida), která je ve formě mikrokapslí ve vláknině z pískavice řeckého sena (Trigonella foenum-graecum) , výtažek z plodů šípkové růže (Rosa canina) 20:1 (225 mg/50 ml) standardizovaný na 70% obsah vitamínu C, výtažek ze semen fenyklu obecného (Foeniculum vulgare) 4:1 (200 mg/50 ml), výtažek z listů hojníku/libanonské šalvěje (Sideritis scardica) 4:1 (150 mg/50 ml), výtažek z listů máty peprné (Mentha piperita) 10:1 (100 mg/50 ml), výtažek ze semen ostropestřce mariánského (Silybum marianum) 5:1 (100 mg/50 ml), výtažek z kořene černé ředkve (Raphanus sativus var. niger) 10:1 (100 mg/50 ml), výtažek z listů rozmarýnu (Rosmarinus officinalis) 10:1 (60 mg/50 ml), výtažek z oddenků kurkumy/indického šafránu (Curcuma longa) (50 mg/50 ml) standardizovaný na 7% obsah kurkuminoidů (3,5 mg/50 ml).
Způsob použití: 25 až 50 ml jednou denně, před nebo po hlavním jídle. Může se také používat dvakrát denně po 25 ml před jídlem nebo po jídle. Před použitím vždy protřepat. Nepřekračujte doporučenou maximální denní dávku. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Pro správné fungování organismu je důležitá vyvážená strava a zdravý životní styl. 25 ml = 2 polévkové lžíce O použití většího množství může rozhodnout pouze lékař. V případě pochybností ohledně užívání doplňku stravy se poraďte s lékařem nebo lékárníkem.
Přechovávání: Přípravek skladujte při pokojové teplotě, mimo dosah dětí. Po otevření uchovávejte v lednici a spotřebujte do 30 dnů. Chraňte před přímým slunečním zářením. Doplněk stravy DuoLife My Gastrin je přírodní produkt, a proto chuť a konzistence jednotlivých šarží se může lišit podle ročního období a surovin použitých při výrobě. Případná usazenina je přírodního původu, jedná se jev typický pro tyto výrobky. Pro rozptýlení sedimentu před použitím protřepejte.
Bezpečnostní opatření: Přecitlivělost na kteroukoli složku výrobku. Výrobek by neměly užívat těhotné a kojící ženy. Máte-li chronické onemocnění nebo užíváte-li léky, poraďte se před použitím přípravku se svým lékařem.

Propagační video

Vzdělávací video

5
0x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
4
PP Avatar autora | 30.4.2023
Zatím nemůžu hodnotit,užívám 3dny a nic nepozorují.