Kolagen Skin Tone - pigmentové skvrny 50 ml

Kód: 392
Novinka
Značka: DuoLife
1 290 Kč
Skladem u dodavatele
Můžeme doručit do:
28.6.2024

DuoLife Collagen Beauty Care Skin Tone je určen pro každodenní péči o suchou, normální a smíšenou pleť se sklonem k vzniku pigmentových skvrn. Použitím kolagenového hydrátu s patentovanou metodou stabilizace dochází k hloubkové hydrataci a zvýšení pružnosti pleti. Výtažek z duhové řasy rozjasňuje pleť a dodává jí zářivější vzhled. Viditelně rozjasňuje nepravidelnou pigmentaci, snižuje nerovnoměrnou pigmentaci pleti, snižuje viditelnost pigmentových skvrn a redukuje jejich počet. Vyrovnává tón pleti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Složení: Aqua/Water, Glycerin, Collagen, Leuconostoc/Radish Root Ferment Filtrate, Cystoseira Tamariscifolia Extract, Lactic Acid, Sodium Benzoate, Sodium Hydroxide, Citric Acid, Silver Citrate.

Způsob použití: Na vyčištěnou a vlhkou pokožku obličeje, krku a dekoltu nanestetenkou vrstvu přípravku. Jemně vklepejte, nemasírujte. Počkejte asi 5–10 minut, než se přípravek vstřebá. Abyste po vstřebání předešli pocitu napnutí pleti, použijte vhodný krém, který také vklepejte. Nejlepší výsledky zajistí používání vhodného krému z řady DuoLife Collagen Beauty Care. Pokud se přípravek pod make-upem nebo krémem „válí“, znamená to, že při další aplikaci je potřeba snížit jeho množství.

Objevte jedinečné vlastnosti Collagen Skin Sensitive:

Advanced Collagen Technology

Použití kolagenového hydrátu s patentovanou metodou tepelné a mikrobiologické stabilizace nám zajišťuje jedinečnost a exkluzivitu na evropském trhu. Kolagen je bílkovina, kterou se živí mnoho skupin mikroorganismů, a proto je nezbytná jeho mikrobiologická stabilizace, jež zaručuje bezpečné používání v kosmetických přípravcích. Kolagenový hydrát použitý v našich přípravcích má zároveň tepelnou i mikrobiologickou stabilitu potvrzenou patentem Pat.233679.

Brightening

Výtažek z duhové řasy je přírodní buněčný koncentrát s rozjasňujícím účinkem. Duhová řasa je označována za melanoblokátor, protože ovlivňuje tvorbu melaninu, růst melanosomů a také jejich odbourávání, což má příznivý vliv na pigmentaci a sjednocení tónu pleti. Duhová řasa:

 • brzdí melanogenezi, omezuje syntézu melaninu;
 • rozjasňuje pleť a dodává jí zářivější vzhled;
 • rozjasňuje nepravidelnou pigmentaci;
 • snižuje nerovnoměrnou pigmentaci pleti;
 • snižuje viditelnost pigmentových skvrn a redukuje jejich počet

Víte, že DuoLife Beauty Care Collagen Skin Tone je…

 • kosmetika určená ke každodenní péči o suchou, normální a smíšenou pleť se sklonem k vzniku pigmentových skvrn;
 • monopřípravek, který působí selektivně na konkrétní problém pokožky obličeje, krku a dekoltu;
 • tepelně stabilní kolagenový hydrát až do teploty 32 °C, což bylo potvrzeno patentem;
 • kosmetický přípravek, v kterém byla zcela použita přírodní látka – duhová řasa – jež viditelně rozjasňuje pigmentové skvrny a snižuje jejich počet, čímž zajišťuje zářivou a hladkou pleť;
 • 99,4% přírodní produkt;
 • přípravek, který neobsahuje parabeny a vonné látky – je bez potenciálních alergenů;praktické balení zajišťující hygienické použití kosmetiky – no touch formula.

Je dobré vědět:

1.) Proč má přípravek hnědou barvu? Proč jiní výrobci nabízejí tento typ výrobků světlé barvy?

 • Hnědá barva je důsledkem přítomnosti melaninu.

2.) Proč je vůně přípravku tak specifická?

 • Není parfémovaný, neobsahuje vonné látky. Kolagenový hydrát je získáván z rybích kůží.

3.) Je DuoLife Collagen Beauty Care Skin Tone chráněn patentem?

 • Patentem je chráněna metoda tepelné a mikrobiologické stabilizace čistého kolagenového hydrátu.

4.) Co je příčinou lepivosti obsahu výrobku a jemné lepivosti po nanesení – je to kvůli množství kolagenu? Pokud ano, jaké je jeho množství?

 • Jemná lepivost je výsledkem použití vysoce koncentrovaného hydrátu obsahujícího bílkoviny – kolagen. Množství kolagenového hydrátu činí 93,1 %.

5.) Jak a kdy mám používat DuoLife Collagen Beauty Care Skin Tone?

 • Lze ho používat ráno i večer. Nepřipomíná krém ani sérum, protože se jedná o přípravek s vysokou koncentrací čistých bílkovin. Pokud se ráno chcete nalíčit, na vyčištěnou a vlhkou pokožku obličeje, krku a dekoltu naneste tenkou vrstvu přípravku. Jemně vklepejte. Počkejte asi 5–10 minut, než se přípravek vstřebá. Abyste po vstřebání předešli pocitu napnutí pleti, použijte vhodný krém, který také vklepejte. Nejlepší výsledky zajistí používání vhodného krému z řady DuoLife Collagen Beauty Care. Pokud se přípravek pod make-upem nebo krémem „válí“, znamená to, že při další aplikaci je potřeba snížit jeho množství.

Pigmentové skvrny

 

Rozsah problému:

Faktory zvyšující tendenci k vzniku pigmentových skvrn

Opalování a věk:

a) UV paprsky procházejí pokožkou a stimulují kožní pigmentové buňky (melanocyty).
b) Činnost některých melanocytů je narušena a začnou vylučovat příliš velké množství melaninu.
c) Pigmentové skvrny vznikají v důsledku vyššího množství melaninu a narušeného procesu jeho rozmisťování tak, aby mohl být rovnoměrně rozložen na povrchu kůže.
d) Jeho přebytek se tedy na některých místech hromadí a vytváří nevzhledné fleky.

Hormonální změny v důsledku těhotenství nebo užívání perorální antikoncepce.
Při vystavování slunci některé rostliny (rostlinné výtažky), parfémy nebo léky mohou způsobit vznik hnědých skvrn v důsledku fotoalergické reakce (fototoxicita).
Pigmentové skvrny se snáze vytvoří na poraněné nebo zjizvené kůži.

Přechovánání: Skladujte na tmavém a suchém místě, nevystavuje jej přímému slunečnímu světlu. Přípravek je nutno skladovat při teplotě do 32 °C.

Bezpečnostní opatření: Nepoužívejte v případě alergie na kteroukoliv ze složek. Přípravek je určen pro péči o pleť obličeje, krku, dekoltu, těla a kolem jařmového oblouku a lícních kostí. Nepoužívejte přímo pod oko, do očí a na víčka.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kosmetika
Dle zaměření: Krása, Pleť
Složení: Aqua/Water, Glycerin, Collagen, Leuconostoc/Radish Root Ferment Filtrate, Cystoseira Tamariscifolia Extract, Lactic Acid, Sodium Benzoate, Sodium Hydroxide, Citric Acid, Silver Citrate.
Způsob použití: Na vyčištěnou a vlhkou pokožku obličeje, krku a dekoltu nanestetenkou vrstvu přípravku. Jemně vklepejte, nemasírujte. Počkejte asi 5–10 minut, než se přípravek vstřebá. Abyste po vstřebání předešli pocitu napnutí pleti, použijte vhodný krém, který také vklepejte. Nejlepší výsledky zajistí používání vhodného krému z řady DuoLife Collagen Beauty Care. Pokud se přípravek pod make-upem nebo krémem „válí“, znamená to, že při další aplikaci je potřeba snížit jeho množství.
Přechovávání: DuoLife Collagen Beauty Care Skin Tone skladujte na tmavém a suchém místě, nevystavuje jej přímému slunečnímu světlu. Přípravek je nutno skladovat při teplotě do 32 °C.
Bezpečnostní opatření: Nepoužívejte v případě alergie na kteroukoliv ze složek. Přípravek je určen pro péči o pleť obličeje, krku, dekoltu a kolem jařmového oblouku a lícních kostí. Nepoužívejte přímo pod oko, do očí a na víčka.

Vzdělávací video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: