Kolagen Skin Sensitive - atopická a citlivá pokožka 50 ml

Kód: 389
Novinka
Značka: DuoLife
1 290 Kč
Skladem u dodavatele
Můžeme doručit do:
28.6.2024

DuoLife Collagen Beauty Care Skin Sensitive je určen pro každodenní péči o suchou, normální a smíšenou pleť a také pro atopickou, citlivou a jemnou pokožku. Díky kolagenovému hydrátu s patentovanou metodou stabilizace hloubkově hydratuje a zvyšuje pružnost pleti. Ectoin navíc zajišťuje ochranu před UV zářením a pomáhá zklidnit menší poranění a zarudnutí. Je vhodný pro lidi se sklonem k alergiím a pro atopickou pleť.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Složení: Aqua/Water, Glycerin, Collagen, Leuconostoc/Radish Root Ferment Filtrate, Ectoin, Lactic Acid, Sodium Benzoate, Sodium Hydroxide, Citric Acid, Silver Citrate.

Způsob použití: Na vyčištěnou a vlhkou pokožku obličeje, krku a dekoltu naneste tenkou vrstvu přípravku. Jemně vklepejte, nemasírujte. Počkejte asi 5–10 minut, než se přípravek vstřebá. Abyste po vstřebání předešli pocitu napnutí pleti, použijte vhodný krém, který také vklepejte. Nejlepší výsledky zajistí používání krému z řady DuoLife Collagen Beauty Care. Pokud se přípravek pod make-upem nebo krémem „válí“, znamená to, že při další aplikaci je potřeba snížit jeho množství.

Objevte jedinečné vlastnosti Collagen Skin Sensitive:

Advanced Collagen Technology

Použití kolagenového hydrátu s patentovanou metodou tepelné a mikrobiologické stabilizace nám zajišťuje jedinečnost a exkluzivitu na evropském trhu. Kolagen je bílkovina, kterou se živí mnoho skupin mikroorganismů, a proto je nezbytná jeho mikrobiologická stabilizace, jež zaručuje bezpečné používání v kosmetických přípravcích. Kolagenový hydrát použitý v našich přípravcích má zároveň tepelnou i mikrobiologickou stabilitu potvrzenou patentem Pat.233679.

Soothes irritation

Ectoin je aminokyselina, která se v lidském těle nevyskytuje. Jedná se o přírodní látku vytvářenou několika druhy bakterií, jež žijí v extrémně náročných podmínkách. Je to osmolit, tedy molekula usnadňující osmoregulaci a zachování rovnováhy vody a elektrolytů v tělesných buňkách. Ectoin poskytuje ochranu před UV zářením, chrání pokožku před fotostárnutím, používá se k péči o atopickou pokožku. Má silné hydratační vlastnosti a chrání kůži před ztrátou vody. Pomáhá zklidnit mírné podráždění a zarudnutí. Je vhodný pro lidi se sklonem k alergiím a podráždění.

Víte, že DuoLife Beauty Care Collagen Skin Sensitive je…

 • přípravek určený pro každodenní péči o suchou, normální a smíšenou pleť, a také pro atopickou, citlivou a jemnou pokožku;
 • monopřípravek, který působí selektivně na konkrétní problém pokožky obličeje, krku a dekoltu;
 • tepelně stabilní kolagenový hydrát až do teploty 32 °C, což bylo potvrzeno patentem;
 • kosmetika, v které byla použita zcela přírodní látka ectoin. Zklidňuje příznaky kožních alergií a napomáházmírnění příznaků atopické dermatitidy;
 • 99,4% přírodní produkt;
 • přípravek, který neobsahuje parabeny a vonné látky – je bez potenciálních alergenů;
 • praktické balení zajišťující hygienické použití kosmetiky – no touch formula.

Je dobré vědět:

1.) Proč má přípravek hnědou barvu? Proč jiní výrobci nabízejí tento typ výrobků světlé barvy?

 • Hnědá barva je důsledkem přítomnosti melaninu.

2.) Proč je vůně přípravku tak specifická?

 • není parfémovaný, neobsahuje vonné látky. Kolagenový hydrát je získáván z rybích kůží.

3.) Je DuoLife Collagen Beauty Care Skin Sensitive chráněn patentem?

 • Patentem je chráněna metoda tepelné a mikrobiologické stabilizace čistého kolagenového hydrátu.

4.) Co je příčinou lepivosti obsahu výrobku a jemné lepivosti po nanesení – je to kvůli množství kolagenu? Pokud ano, jaké je jeho množství?

 • Jemná lepivost je výsledkem použití vysoce koncentrovaného hydrátu obsahujícího bílkoviny – kolagen. Množství kolagenového hydrátu činí 94,4 %.

5.) Jak a kdy mám používat DuoLife Collagen Beauty Care Skin Sensitive?

 • Lze ho používat ráno i večer. Nepřipomíná krém ani sérum, protože se jedná o přípravek s vysokou koncentrací čistých bílkovin. Pokud se chcete ráno nalíčit, na vyčištěnou a vlhkou pokožku obličeje, krku a dekoltu naneste tenkou vrstvu přípravku. Jemně vklepejte. Počkejte asi 5–10 minut, než se přípravek vstřebá. Abyste po vstřebání předešli pocitu napnutí pleti, použijte vhodný krém, který také vklepejte. Nejlepší výsledky zajistí používání vhodného krému z řady DuoLife Collagen Beauty Care. Pokud se přípravek pod make-upem nebo krémem „válí“, znamená to, že při další aplikaci je potřeba snížit jeho množství.

Citlivá a jemná pleť se sklonem k alergiím a podráždění – příčiny kožních potíží:

 • znečištění životního prostředí, smog;
 • kontaminovaná voda;
 • UV záření;
 • vítr;
 • vysoká a nízká teplota a také její velké výkyvy;
 • alergeny – zvířecí srst, prach, roztoči, rostlinné pyly, některé potraviny;
 • různé druhy dráždivých látek – prací prostředky, některé tkaniny, vybrané složky kosmetiky;
 • velký chronický stres.

Mapa obličeje – nejčastější příznaky podráždění pokožky se sklonem k alergiím

 

 

Přechovánání: Skladujte na tmavém a suchém místě, nevystavuje jej přímému slunečnímu světlu. Přípravek je nutno skladovat při teplotě do 32 °C.

Bezpečnostní opatření: Nepoužívejte v případě alergie na kteroukoliv ze složek. Přípravek je určen pro péči o pleť obličeje, krku, dekoltu, těla a kolem jařmového oblouku a lícních kostí. Nepoužívejte přímo pod oko, do očí a na víčka.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kosmetika
Dle zaměření: Krása, Pleť
Složení: Aqua/Water, Glycerin, Collagen, Leuconostoc/Radish Root Ferment Filtrate, Ectoin, Lactic Acid, Sodium Benzoate, Sodium Hydroxide, Citric Acid, Silver Citrate.
Způsob použití: Na vyčištěnou a vlhkou pokožku obličeje, krku a dekoltu naneste tenkou vrstvu přípravku. Jemně vklepejte, nemasírujte. Počkejte asi 5–10 minut, než se přípravek vstřebá. Abyste po vstřebání předešli pocitu napnutí pleti, použijte vhodný krém, který také vklepejte. Nejlepší výsledky zajistí používání krému z řady DuoLife Collagen Beauty Care. Pokud se přípravek pod make-upem nebo krémem „válí“, znamená to, že při další aplikaci je potřeba snížit jeho množství.
Přechovávání: DuoLife Collagen Beauty Care Skin Sensitive skladujte na tmavém a suchém místě, nevystavuje jej přímému slunečnímu světlu. Přípravek je nutno skladovat při teplotě do 32 °C.
Bezpečnostní opatření: Nepoužívejte v případě alergie na kteroukoliv ze složek. Přípravek je určen pro péči o pleť obličeje, krku, dekoltu, těla a kolem jařmového oblouku a lícních kostí.Nepoužívejte přímo pod oko, do očí a na víčka.

Vzdělávací video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: