Kolagen Pure - hloubková hydratace, ochrana před UV zářením 50 ml

Kód: 395
Novinka
Značka: DuoLife
960 Kč
Skladem u dodavatele
Můžeme doručit do:
6.6.2024

DuoLife Collagen Beauty Care Pure je určen pro každodenní péči o pokožku celého těla bez ohledu na její typ a věk. Kolagenový hydrát s patentovanou metodou stabilizace hloubkově hydratuje a zvyšuje pružnost pleti. Díky obsahu melaninu pomáhá chránit před UV zářením. Používáním DuoLife Collagen Beauty Care Pure je pleť výrazně hydratovaná, hladká, vypnutá, pevná, pružná a vypadá mladší.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Složení: Aqua/Water, Glycerin, Collagen, Leuconostoc/Radish Root Ferment Filtrate, Lactic Acid, Sodium Benzoate, Sodium Hydroxide, Citric Acid, Silver Citrate.

Způsob použití: podle potřeby. Na umytou a vlhkou pokožku naneste tenkou vrstvu. Jemně vklepejte,nemasírujte. Počkejte asi 5–10 minut, než se přípravek vstřebá. Pokud se objeví mírný pocit napnutí pokožky, počkejte asi 20–30 minut a použijte kolagenové máslo z řady DuoLife Collagen Beauty Care. Pokud se přípravek pod máslem „válí“, znamená to, že při další aplikaci je potřeba snížit množství.

Objevte jedinečné vlastnosti Collagen Pure:

Advanced Collagen Technology

Použití kolagenového hydrátu s patentovanou metodou tepelné a mikrobiologické stabilizace nám zajišťuje jedinečnost a exkluzivitu na evropském trhu. Kolagen je bílkovina, kterou se živí mnoho skupin mikroorganismů, a proto je nezbytná jeho mikrobiologická stabilizace, jež zaručuje bezpečné používání v kosmetických přípravcích. Kolagenový hydrát použitý v našich přípravcích má zároveň tepelnou i mikrobiologickou stabilitu potvrzenou patentem Pat.233679.

Firms & elasticity

Díky kolagenovému hydrátu se zachovanou strukturou bílkovin a zachovanou strukturou trojité šroubovice poskytuje hloubkovou hydrataci, zvyšuje pružnost pokožky a zlepšuje tvorbu kolagenu. Účinně zpomaluje proces stárnutí pokožky, zlepšuje její stav a vzhled. Díky obsahu melaninu (kolem 1 %) podporuje ochranu před UV zářením. Pravidelným používáním přípravku je pokožka viditelně hydratovaná, hladká, vypnutá, pevná, pružná a omlazená.

Víte, že DuoLife Collagen Beauty Care Pure je…

 • kosmetický přípravek určený pro každodenní péči o pokožku celého těla bez ohledu na její typ a věk;
 • monopřípravek, který působí selektivně na konkrétní problém pokožky;
 • tepelně stabilní kolagenový hydrát až do teploty 32 °C, což bylo potvrzeno patentem;
 • ochrana před UV zářením díky obsahu melaninu (přibližně 1 %);
 • 99,4% přírodní produkt;
 • přípravek, který neobsahuje parabeny a vonné látky – je bez potenciálních alergenů;
 • praktické balení zajišťující hygienické použití kosmetiky – no touch formula.

Je dobré vědět:

1.) Proč má přípravek hnědou barvu? Proč jiní výrobci nabízejí tento typ výrobků světlé barvy?

 • Hnědá barva je důsledkem přítomnosti melaninu.

2.) Proč je vůně přípravku tak specifická?

 • není parfémovaný, neobsahuje vonné látky. Kolagenový hydrát je získáván z rybích kůží.

3.) Je DuoLife Collagen Beauty Care Pure chráněn patentem?

 • Patentem je chráněna metoda tepelné a mikrobiologické stabilizace čistého kolagenového hydrátu.

4.) Co je příčinou lepivosti obsahu výrobku a jemné lepivosti po nanesení – je to kvůli množství kolagenu? Pokud ano, jaké je jeho množství?

 • Jemná lepivost je výsledkem použití vysoce koncentrovaného hydrátu obsahujícího bílkoviny – kolagen. Množství kolagenového hydrátu činí 94,6%.

5.) Jak a kdy mám používat DuoLife Collagen Beauty Care Pure?

 • Lze ho používat ráno i večer. Z hlediska konzistence a nanášení DuoLife Collagen Beauty Care Skin Sensitive nepřipomíná krém ani sérum, protože se jedná o přípravek s vysokou koncentrací čistých bílkovin. Přípravek lze používat 2x denně nebo častěji – podle potřeby. Na umytou a vlhkou pokožku naneste tenkou vrstvu. DuoLife Collagen Beauty Care Pure. Jemně vklepejte, nemasírujte. Počkejte asi 5–10 minut, než se přípravek vstřebá. Pokud se objeví mírný pocit napnutí pokožky, počkejte asi 20–30 minut a použijte kolagenové máslo z řady DuoLife Collagen Beauty Care. Pokud se přípravek pod máslem „válí“, znamená to, že při další aplikaci je potřeba snížit množství.

4 důvody, proč je každodenní péče o tělo nezbytná

1. Pomáhá udržovat pružnost pokožky a působí proti prvním známkám stárnutí.

2. Chrání pokožku před vlivem nepříznivých vnějších faktorů. Hydratuje a snižuje známky dehydratace.

3. Vytváří na pokožce ochrannou bariéru,která zabraňuje transepidermální ztrátě vody.

4. Jemné vklepávání přípravku odkazuje na japonské umění péče o tělo.Vklepávání pomáhá stimulovat průtok krve a dodává jí přirozený jas. Při aplikaci kosmetiky konečky prstů minimalizujeme zarudnutí a navíc zrychlujeme vstřebávání přípravku.

 

Přechovánání: Skladujte na tmavém a suchém místě, nevystavuje jej přímému slunečnímu světlu. Přípravek je nutno skladovat při teplotě do 32 °C.

Bezpečnostní opatření: Nepoužívejte v případě alergie na kteroukoliv ze složek. Přípravek je určen pro péči o pleť obličeje, krku, dekoltu, těla a kolem jařmového oblouku a lícních kostí.Nepoužívejte přímo pod oko, do očí a na víčka.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kosmetika
Dle zaměření: Krása, Pleť
Složení: Aqua/Water, Glycerin, Collagen, Leuconostoc/Radish Root Ferment Filtrate, Lactic Acid, Sodium Benzoate, Sodium Hydroxide, Citric Acid, Silver Citrate
Způsob použití: 2x denně nebo častěji – podle potřeby. Na umytou a vlhkou pokožku naneste tenkou vrstvu DuoLife Collagen Beauty Care Pure. Jemně vklepejte, nemasírujte. Počkejte asi 5–10 minut, než se přípravek vstřebá. Pokud se objeví mírný pocit napnutí pokožky, počkejte asi 20–30 minut a použijte kolagenové máslo z řady DuoLife Collagen Beauty Care. Pokud se přípravek pod máslem „válí“, znamená to, že při další aplikaci je potřeba snížit množství.
Přechovávání: DuoLife Collagen Beauty Care Pure skladujte na tmavém a suchém místě, nevystavuje jej přímému slunečnímu světlu. Přípravek je nutno skladovat při teplotě do 32 °C.
Bezpečnostní opatření: Nepoužívejte v případě alergie na kteroukoliv ze složek. Přípravek je určen k péči o celé tělo. Nepoužívejte přímo pod oko, do očí a na víčka.

Vzdělávací video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: