DuoLife Clinical Formula ProBactilardii®

Kód: 287
Novinka
Značka: DuoLife
1 786 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
24.7.2024

DuoLife Clinical Formula ProBactilardii® je komplexní doplněk stravy složený ze 2 doplňujících se tobolek. Tobolka Synbiotic obsahuje prebiotika (v podobě vlákniny z akácie) a patentovanou probiotickou složku BACTILARDII® na bázi čtyř bakteriálních kmenů a jednoho kvasinkového kmene, jejichž životnost je zaručena do data exspirace výrobku. Tobolka Postbiotic – obsahuje postbiotika ve složce na bázi kyseliny máselné. DuoLife Clinical Formula ProBactilardii® se vyznačuje nejen inovativním složením, ale také patentovanou složkou a patentovaným vnitřním obalem, které zajišťují maximální ochranu mikrobiálních kmenů obsažených v tobolce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

DuoLife Clinical Formula ProBactilardii® je komplexní doplněk stravy složený ze 2 doplňujících se tobolek. Tobolka Synbiotic obsahuje prebiotika (v podobě vlákniny z akácie) a patentovanou probiotickou složku BACTILARDII® na bázi čtyř bakteriálních kmenů a jednoho kvasinkového kmene, jejichž životnost je zaručena do data exspirace výrobku. Tobolka Postbiotic – obsahuje postbiotika ve složce na bázi kyseliny máselné. DuoLife Clinical Formula ProBactilardii® se vyznačuje nejen inovativním složením, ale také patentovanou složkou a patentovaným vnitřním obalem, které zajišťují maximální ochranu mikrobiálních kmenů obsažených v tobolce.

 

Co v nás žije?

 
Střevní mikroflóra zdravého člověka zahrnuje celkem asi 100 bilionů (!) prospěšných mikroorganismů (bakterie, plísně a dokonce i viry), což je desetinásobek celkového počtu buněk v lidském těle.
Ve střevech člověka může žít až 500-1 000 prospěšných druhů mikrobů, nejvíce se jich nachází v tlustém střevě. Složení mikroflóry závisí na mnoha faktorech, avšak téměř vždy převažují bakterie rodu Bacteroides, Bifidobacterium a Lactobacillus.
Mezi faktory, které mají největší vliv na složení střevní mikroflóry, lze kromě genetických predispozic zařadit zejména věk, stravu, zeměpisnou oblast, hygienické podmínky a užívané léky.
Složení a množství mikrobiomu může mimo jiné narušit:
nadměrný stres,
změna životního režimu,
nadměrná únava,
nemoci,
užívání antibiotik,
náhlá změna diety v důsledku např. změnou místa pobytu, cestou do tropických nebo exotických oblastí s odlišným jídelníčkem.
Zdraví prospěšný účinek mikroorganismů žijících v zažívacím traktu dokládají tisíce klinických studií a vědeckých prací. Tyto studie potvrzují, že mikrobiom má příznivý vliv na:

DuoLife Clinical Formula ProBactilardii® je doporučovaný pro:

 
1. lidi, kteří chtějí každý den podporovat optimální fungování trávicího ústrojů, vč.
lidí s poruchami přirozené střevní mikroflóry, včetně zácp a průjmů,
lidí s potížemi v oblasti trávícího ústrojů souvisejícími s nadměrným stresem,
lidí s intolerancí laktózy,
lidí, kteří chtějí podporovat přirozené trávicí procesy,
lidí, kteří pečují o dobrý stav tlustého střeva,
lidí, kteří chtějí podpořit optimální biosyntézu vitamínů skupiny B a vitamínu K v tlustém střevě.
2. lidí, kteří chtějí podporovat činnost imunitního systému, včetně lidí se sníženou imunitou v důsledku nadměrného stresu.
3. lidí, kteří chtějí podporovat optimální činnost centrálního nervového systému, včetně:
optimální nálady,
emoční rovnováhy.
4. lidí během a po léčbě antibiotiky (antibakteriální a/nebo antifungální).
5. lidí plánujících cestovat, zejména do zemí s tropickým podnebím, s odlišnou stravou, přičemž přípravek se používá před a během cesty.
 
 
DuoLife Clinical Formula ProBactilardii® podporuje:

 
správnou funkci trávicího ústrojů zdravých lidí,
správnou funkci trávicího ústrojí během léčby antibiotiky,
fungování trávicího ústrojí při průjmech a bakteriálních, virových a kvasinkových infekcích,
fungování trávicího ústrojí u lidí s nadměrným stresem,
optimální fungování imunitního systému,
správné fungování střevní mikroflóry,
optimální stav tlustého střeva,
správné trávicí procesy,
optimální biosyntézu vitamínů skupiny B a vitamínu K v tlustém střevě,
fungování centrální nervové soustavy – zejména optimální náladu a emoční rovnováhu,
správný metabolismus laktózy,
antioxidační procesy,
správnou hladinu cholesterolu v krvi,
odstraňování toxinů z organismu,
obnovu bakteriální flóry po bakteriálních, virových a kvasinkových infekcích trávicího ústrojí.
 
 
Čím se odlišuje DuoLife Clinical Formula ProBactilardii®?

 
 
Inovativní složení – kombinace prebiotik, probiotik a postbiotik v jednom přípravku
 
PROBIOTIKA jsou produkty obsahující vybrané živé mikrobiální kultury, které příznivě ovlivňují lidské tělo tím, že zlepšují rovnováhu střevní mikroflóry. Kmeny obsažené v přípravku DuoLife Clinical Formula ProBactilardii® mají významné, klinicky doložené zdraví prospěšné účinky.
PREBIOTIKA jsou přípravky, které jsou využívány prospěšnými mikroorganismy člověka (zejména střevní, ale i jiné) a mají blahodárný účinek na lidské zdraví. Vláknina z akácie použitá v DuoLife Clinical Formula ProBactilardii® patří do frakce rozpustné vlákniny. Stimuluje růst přirozené střevní mikroflóry, napomáhá optimální činnosti trávicího traktu, podporuje peristaltiku střev, reguluje vyprazdňování a předchází nadýmání a chronické zácpě.
POSTBIOTIKA jsou definována jako kombinace všech bioaktivních složek vytvářených bakteriemi, například během fermentace, které jsou prospěšné po zavedení do lidského těla. Kyselina máselná použitá v přípravku DuoLife Clinical Formula ProBactilardii® příznivě podporuje činnost trávicího traktu a imunitního systému. Přirozeně ji vytvářejí bakterie v tlustém střevě a její užívání v doplňcích stravy může podporovat účinek kyseliny máselné vytvářené ve střevech. Kyselina máselná napomáhá optimálnímu stavu střev, podporuje činnost střevní bariéry, peristaltiku střev, vyživuje buňky epitelu střev, může podporovat organismus v boji proti lokálnímu zánětu ve střevě

Doplňkové parametry

Kategorie: Kapslové doplňky stravy
Dle zaměření: Imunita
Značka: Duolife

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: