Balíček DuoLife ENERGIE

Kód: DLPAPENE0101NP
7 800 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
24.6.2024

Obsahuje přesně zkomponované přípravky, které podporují funkce organizmu a ladí s denním biorytmem. • s informacemi o všeobecném působení • doporučeným způsobem užívání • s doporučeným časem dávkování • s dietetickým doporučením a rozpiskou pro sedmidenní užívání

Detailní informace

Detailní popis produktu

Citelný úbytek energie, fyzické i psychické vyčerpání, zhoršená kondice... S těmito problémy se stále častěji potýkají jak lidé pracující, tak i studenti. Jsme vystaveni působení stresu a vlivům z životního prostředí, čímž se snižují naše zásoby energie. Vybrané produkty DuoLife obsažené v balíčku Energie dodají Vašemu organismu nejdůležitější nutriční prvky, které působí na zvýšení energie, podporují omezování únavy a napomáhají ke snížení pocitu vyčerpání.

Biologické hodiny ENERGIE:

8:00 – 25 ml DuoLife Den před jídlem
8:30 – 2 tobolky ProDeacid Medical Formula a 25 ml Vita C
10:00 – 25 ml Aloe DuoLife + 20 ml Chlorofyl DuoLife
14:00 – 5 ml RegenOil Liquid Gold
19:00 – 25 ml DuoLife Noc před jídlem*

Balíček obsahuje:

1 ks - Vita C (750 ml),
1 ks - Aloe (750 ml),
1 ks - ProDeacid (60 tobolek),
1 ks - Chlorofyl (750 ml),
1 ks - DuoLife Den a Noc (Den 750 ml + Noc 750 ml),
1 ks - RegenOil LiquidGold (250 ml)

 
Chcete se dovědět víc?
 
Únava je věrným společníkem moderního člověka. Fyzická i duševní námaha, která překračuje adaptační možnosti organismu, má za následek trvalé změny v podobě příznaků dlouhodobé únavy. Platí to i pro děti a mládež ve školním věku a je třeba se tomu bránit různými prostředky.

Patologická únava je způsobena rychlejším životním tempem, což souvisí s tím, jaký způsob života vedeme, jak se chováme ke svému zdraví, jak se dokážeme vyrovnat se stresem a s pracovní či studijní zátěží. Zvyšující se studijní nároky na děti a mládež, neustálý stres spojený s udržením zaměstnání, sladěním rodinných a profesních povinností se prohlubují stavy přepracování a psychické únavy. Častěji nás postihují vleklá onemocnění, jejichž druhotným symptomem je dlouhodobá únava.
 


Vyčerpání a nedostatek sil na zvládání každodenních výzev, to je stále častěji problém u lidí pracujících, studujících i školních dětí. Energie na každý den? Ano, je to možné! Pro doplnění vyčerpaných zásob energie dodají produkty DuoLife vašemu organismu nezbytné látky, které umožňují každý den přijímat nové výzvy.
 
 

*Výrobek užijte před konzumací posledního jídla. Udaná hodina je pouze orientační.

** Doporučená doba užívání: 3 měsíce

*** Jeden balíček při pravidelném užívání vystačí na cca 1 měsíc pro jednu dospělou osobu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Sady doplňků stravy
Dle zaměření: Energie
Značka: Duolife

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: