Balíček DuoLife SRDCE

Kód: 236
8 700 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
24.6.2024

Obsahuje přesně zkomponované přípravky, které podporují funkce organizmu a ladí s denním biorytmem.

• s informacemi o všeobecném působení

• doporučeným způsobem užívání

• s doporučeným časem dávkování

• s dietetickým doporučením a rozpiskou pro sedmidenní užívání

Detailní informace

Detailní popis produktu

Srdce je nejdůležitějším orgánem oběhové soustavy v lidském těle. Jeho úlohou je pumpovat krev do tkání, čímž zajišťuje výměnu látek mezi krví a buňkami, dodává jim výživu a kyslík. Výkonnost srdce závisí na jeho vlastním fungování, ale také na tom, jestli dostává látky,které jsou nutné pro správnou práci a dobrou kondici tohoto orgánu. Doporučované výrobky DuoLife z balíčku Srdce obsahují látky,které srdce vyživují, napomáhají jeho činnosti a udržují ho dlouhodobě v dobré kondici, a také ho chrání před dnes tolik rozšířenými chorobami krevního oběhu.

Biologické hodiny SRDCE:

8:00 – 25 ml DuoLife Den před jídlem
8:30 – 1 tobolka ProCardiol Medical Formula a 25 ml Vita C
10:00 – 20 ml Chlorofyl DuoLife + 2 ProSitk Medical Formula
14:00 – 5 ml RegenOil Liquid Gold +1 kapsle ProCardiol Medical Formula + 2 ProCholterol Medical Formula
19:00 – 25 ml DuoLife Noc před jídlem*

Balíček obsahuje:

1 ks - Vita C (750 ml),
1 ks - ProStik (60 tobolek),
1 ks - ProCardiol (60 tobolek),
1 ks - ProCholterol (60 tobolek),
1 ks - Chlorofyl (750 ml),
1 ks - DuoLife Den a Noc (Den 750 ml + Noc 750 ml),
1 ks - RegenOil LiquidGold (250 ml)

 
Chcete se dovědět víc?
 
Otázka kardiovaskulárních chorob je problémem pro zdravotnictví, státní orgány i pro společnost. Prevence a včasná diagnóza srdečních chorob jsou výzvou pro medicínu 21. století. Srdeční selhání je často klasifikováno jako epidemie, která se šíří v Evropě, Severní a Jižní Americe. V Evropě postihují tyto nemoci až 15 milionů lidí. Výskyt onemocnění souvisí s věkem. Rozvíjí se především u lidí starších 60 let. Hodně záleží na úrovni veřejného povědomí o zdravém životním stylu. Nevhodná strava, kouření, nedostatek pohybu nebo nevhodná tělesná aktivita, jakož i sociálně-ekonomické faktory, jako jsou ekonomické potíže a změna životních podmínek, mají velký význam pro stav lidského zdraví. Výše uvedené faktory spolu s genetickou predispozicí se projevují na výskytu a úmrtnosti na kardiovaskulární onemocnění. Zavedení výchovy ke zdraví, preventivní akce a včasná diagnóza dokáží zabránit vzniku nepříznivých vzorců sociálního chování, které mohou přispívat ke zvýšenému riziku kardiovaskulárních onemocnění.

Poruchy lipidového spektra jsou jedním z hlavních, modifikovatelných rizikových faktorů pro rozvoj a progresi kardiovaskulárních onemocnění (CVD). Přes doporučenou farmakoterapii a úpravu životního stylu nedokáže více než 80% pacientů s diagnózou CVD dosáhnout požadované nízké hladiny lipoprotein cholesterolu (LDL). Monakolin K si zaslouží zvláštní pozornost jako účinný doplněk stravy. Zdá se také, že jako přírodní statin může být použit jako hypolipidemický přípravek. Extrakt z červené rýže s obsahem monakolinu K může být cenným doplňkem terapeutické léčby nejen u lidí s abnormálním profilem lipidů, ale také po kardiovaskulární příhodě v anamnéze. Vědecké zprávy potvrzují stanovisko úřadu EFSA (Evropský úřad pro bezpečnost potravin), jeho panelu pro dietetické výrobky, výživu a alergii, který dospěl k závěru, že monakolin K z fermentované červené rýže pomáhá udržovat normální hladinu cholesterolu a toto stanovisko potvrzuje i Evropská kardiologická společnost.

Podle WHO je více než polovina všech úmrtí na světě způsobena srdečními chorobami. Kromě toho až k 80 % případů srdečních onemocnění nemuselo dojít, pokud by byla zachována správná preventivní opatření. Jaká to jsou? Dodržovat několik jednoduchých, ale důležitých pravidel pro zdravý životní styl, včetně pravidel správné výživy, a používání vhodných doplňků stravy.
 
 
 

*Výrobek je třeba užít před konzumací posledního jídla. Udaná hodina je pouze orientační.

** Doporučená doba užívání: 3 měsíce

*** Jeden balíček při pravidelném užívání vystačí na cca 1 měsíc pro jednu dospělou osobu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Sady doplňků stravy
Dle zaměření: Výživa srdce, Srdce
Značka: Duolife

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: