Balíček DuoLife SPORT

Kód: 239
8 700 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
22.4.2024

Obsahuje přesně zkomponované přípravky, které podporují funkce organizmu a ladí s denním biorytmem. • s informacemi o všeobecném působení • doporučeným způsobem užívání • s doporučeným časem dávkování • s dietetickým doporučením a rozpiskou pro sedmidenní užívání

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pravidelná fyzická aktivita je jedním z činitelů, díky nimž si můžeme zachovat zdraví. Výrobky DuoLife, které jsou obsažené v balíčku Sport, vycházejí vstříc potřebám současných sportovců – profesionálů, ale i amatérů. Doporučujeme používat doplňky stravy přizpůsobené zvláštním potřebám sportovců. Umožňují dodat tělu látky, které mají příznivý vliv na fungování celého organismu.

Biologické hodiny SPORT:

8:00 – 25 ml DuoLife Den před jídlem a 25 ml DuoLife My Blood Moja Krew po jídle
8:30 – 2 kapsle ProStik Medical Formula a 25 ml Vita C
10:00 – 20 ml Chlorofil DuoLife + 25 ml Collagen DuoLife
14:00 – 2 ProSelect Medical Formula
19:00 – 25 ml DuoLife Noc pře jídlem*

Balíček obsahuje:

1 ks - Vita C (750 ml),
1 ks - Collagen (750 ml),
1 ks - ProStik (60 kapslí),
1 ks - ProSelect (60 kapslí),
1 ks - Chlorofyl (750 ml),
1ks - DuoLife Den a Noc (Den 750 ml + Noc 750 ml),
1ks - DuoLife My Blood Moja Krew

 
Chcete se dovědět víc?
 
Lidské tělo je každý den vystaveno různým formám fyzické aktivity. Nejde jen o požadavky, které na nás klade prováděná práce, ale také naše přirozená potřeba pohybu. Žijeme v době neustálého spěchu v soukromé i profesní sféře. Stačí zajít do parku a uvidíte lidi všech věkových kategorií, kteří překonávají různé vzdálenosti. Běh se stal módou. Zpočátku to byl běh pro zábavu. Časem však už nešlo o samotnou myšlenku. Lidé fascinovaní joggingem šli o krok dál. Dnes už nestačí jít si na pár minut zaběhat kolem sídliště nebo se jen tak proběhnout s přítelem. Nestačí jen dokončit závod na několik kilometrů, ale pro ten správný pocti hrdosti je třeba uběhnout maraton, a to v čase, jaký vám budou spoluzávodníci závidět.

Ve většině případů je příčinou zranění při běhu závod s časem a prostorem. Bohužel přestáváme počítat s tím, jaké možnosti adaptability má náš organismus. Nekritické přijetí vládnoucích trendů a s tím spojená fyzická námaha, která překračuje kapacitu a schopnosti nevyhnutelně stárnoucích struktur lidského těla, vede k poškození pohybového aparátu.

Pravidelná tělesná aktivita je jedním z nejdůležitějších prvků určujících zdraví obyvatelstva a zdravého životního stylu. Fyzická aktivita je nutná, ale není bez rizika. Zranění při sportu mohou být důsledkem nesprávně provedených pohybů, špatně zvoleného cvičení, nedostatečného rozvržení zátěže a chybějících přestávek mezi jednotlivými úkony. Sportovní doplňky umožňují urychlit regeneraci a zvýšit efektivitu těla. Abychom splnili očekávání dnešních sportovců, navrhujeme použití doplňků stravy, které poskytují bioaktivní látky v závislosti na provozované sportovní disciplině.
 
 
 

*Výrobek je třeba užít před konzumací posledního jídla. Udaná hodina je pouze orientační.

** Doporučená doba užívání: 3 měsíce

*** Jeden balíček při pravidelném užívání vystačí na cca 1 měsíc pro jednu dospělou osobu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Sady doplňků stravy
Dle zaměření: Sport
Značka: Duolife

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: