Balíček DuoLife OČI

Kód: 251
7 800 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
31.5.2024

Obsahuje přesně zkomponované přípravky, které podporují funkce organizmu a ladí s denním biorytmem.

• s informacemi o všeobecném působení

• doporučeným způsobem užívání

• s doporučeným časem dávkování

• s dietetickým doporučením a rozpiskou pro sedmidenní užívání

Detailní informace

Detailní popis produktu

Poznatky o světě, který nás obklopuje, nám zprostředkovávají naše smysly: hmat, chuť, čich, sluch a zrak. Stačila by ztráta pouze jedno z nich, a už by nám chyběla celá řada informací, které dám dodával. Nejcennějším z našich smyslů je zrak, který nám umožňuje vidět. Prostřednictvím zraku přijímáme 90 % všech informací. Oči jsou proto pro nás velice důležité. V současné době je orgán zraku ohrožován převratnými změnami, způsobenými mimo jiné rychlým vývojem moderních technologií a stále se znečišťujícím prostředím. Výsledkem jsou pak potíže se správnou funkcí zraku, vrozené i získané vady zraku a s nimi spjaté další problémy jako je pocit unavených očí, černé mžitky, kruhy pod očima. Fungování našich očí můžeme pomoci tím, že budeme užívat vhodně zvolené doplňky stravy. Doporučujeme využít výrobky, které tvoří balíček Oči. V jejich složení se nacházejí látky, které napomáhají zlepšit stav zrakového orgánu a zároveň podporují ochrannou funkci.

Biologické hodiny OČI :

8:00 – 25 ml DuoLife Den před jídlem
8:30 – 1 tobolka ProOptical
10:00 – 2 tobolky ProStik + 25 ml Vita C
14:00 – 5 ml RegenOil Liquid Gold
19:00 – 25 ml DuoLife Noc před jídlem*

Balíček obsahuje:

1 ks - Vita C (750 ml),
1 ks - ProOptical (30 tobolek),
1 ks - ProStik (60 tobolek),
1 ks - DuoLife Den a Noc (Den 750 ml + Noc 750 ml),
1 ks - RegenOil LiquidGold (250 ml)

 
Chcete se dovědět víc?
 
Zrak je smysl, jehož prostřednictvím získáváme asi 90% všech informací o okolním světě. Obraz vzniká díky světločivným buňkám (fotoreceptorům), které se nacházejí na sítnici v oční bulvě. Všechno, co víme o světě, závisí na našich smyslech – hmatu, chuti, čichu, sluchu a zraku. Kdyby se uzavřela byť jen jedna z těchto cest poznání, přišli bychom o množství cenných informací. Nejdůležitější ze smyslů je pro nás zrak. Při rychlosti technického pokroku, především ve 20. století došlo k tomu, že schopnost biologické adaptace člověka zůstává za současnými změnami pozadu. Je třeba si uvědomit, že desítky tisíc let člověk svoje oči používal přesně tím způsobem, jak to příroda předpokládala – pro práci i pro zábavu, které probíhaly především v přirozeném světle a se zaostřením na pevnou vzdálenost.

Vše se změnilo s nástupem průmyslové revoluce a rozšířením psaného slova. Oči nedokážou držet krok s prudkými změnami. Musíme se dívat do dálky, používat umělé osvětlení a během zlomku sekundy zaměřit svůj pohled na blízkou vzdálenost. Zabýváme se činnostmi,které vyžadují velkou přesnost. Celé hodiny čteme, přejíždíme zrakem text, používáme své oči v noci, snažíme se přizpůsobit různým intenzitám osvětlení a neustále měníme úhel pohledu. Průmyslové spady a jiná znečitění ovzduší neustále dráždí sliznici oka. Dalším aspektem je stres, který působí náš moderní životní styl, a veškerou tuto zátěž ještě násobí. Všechny negativní vlivy naší civilizace ještě zhoršují různé vrozené vady zraku, které navíc vyvolávají symptomy, považované za projevy těchto vad: bolesti hlavy, unavené oči, mžitky, chronické kruhy pod očima apod. Očekávat, že si oči se všemi problémy poradí samy, bez naší pomoci, je velice nerozumný přístup.

Co tedy můžeme udělat dnes, abychom chránili a posilovali naše oči? Musíme očím pomáhat všemi možnými způsoby, udržovat svoje tělo silné a zdravé, vyrovnávat mechanické defekty dostupnými optickými nástroji a řídit se přirozeným programem ochrany zraku a přitom brát v úvahu také nejnovější vědecké objevy, které přinášejí produkty DuoLife.
 
 
 

* Výrobek je třeba užít před konzumací posledního jídla. Udaná hodina je pouze orientační.

** Doporučená doba užívání: 3 měsíce

*** Jeden balíček při pravidelném užívání vystačí na cca 1 měsíc pro jednu dospělou osobu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Sady doplňků stravy
Dle zaměření: Oči
Značka: Duolife

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: