Balíček DuoLife KRÁSA

Kód: 248
Novinka
Značka: DuoLife
8 750 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
24.6.2024

Obsahuje přesně zkomponované přípravky, které podporují funkce organizmu a ladí s denním biorytmem. K podpoře jejich činnosti, do týdne od nákupu balíku, dostanete specialisty připravenou doplňující sadu:

Detailní informace

Detailní popis produktu

Otázkou, jak si udržet si krásu a mladistvý vzhled, se zabývali vědci a badatelé už ve starověku. Dávné výzkumy se staly východiskem i pro dnešní teze o tom, že vzhled do značné míry závisí na každodenním stravování. Nedostatek vitamínů, strava chudá na mikronutrienty se rychle odrazí ve zhoršujícím se vnějším vzhledu. V posledních letech se zvyšuje zájem o téma stárnutí pokožky a metod, které mu zabraňují. Pozornost vědců se soustředí na termín biologické stárnutí, který znamená, že s plynutím času se zmenšuje odolnost organismu při reakci na stres z vnějšího prostředí. Tím se snižuje vnitřní rovnováha v těle a výsledkem jsou lámavé a suché vlasy, lámavé nehty a stárnoucí pokožka. Organismus potřebuje vnitřně doplnit nezbytné vitamíny a mikronutrienty. Tuto úlohou mohou splnit vhodně zvolené produkty DuoLife v balíčku Krása, které působí jako nutrikosmetika – zlepšují fungování organismu, a tím přispívají k lepší kondici vlasů, pokožky a nehtů.

Biologické hodiny KRÁSA:

8:00 – 25 ml DuoLife Den před jídlem
8:30 – 2 tobolka ProDeacid Medical Formula a 25 ml Collagen DuoLife
10:00 – 25 ml Aloe DuoLife + 25 ml Vita C
14:00 – 5 ml RegenOil Liquid Gold + 20 ml Chlorofyl DuoLife
19:00 – 25 ml DuoLife Noc před jídlem*

Balíček obsahuje:

1ks - Collagen (750 ml),
1ks - Aloe (750 ml),
1ks - ProDeacid (60 tobolek),
1ks - Chlorofyl (750 ml),
1ks - VitaC (750 ml),
1ks - DuoLife Den a Noc (Den 750 ml + Noc 750 ml),
1ks - RegenOil LiquidGold (250 ml)

 
Chcete se dovědět víc ?
 
To, co jíme, má nesmírný vliv na to, jak vypadáme. Pokud ve stravě není dostatek vitamínů a mikronutrientů, vzhled se začne časem viditelně zhoršovat. O tom, jak si zachovat krásu a mládí, přemýšleli lidé už ve starověku. Vědci a výzkumníci i mocní tohoto světa se touto otázkou zabývali a už několik let se stále větší pozornost věnuje otázce stárnutí kůže a dostupným metodám, jak tomuto jevu zabránit. Výzkumníci hledají nové metody, jak udržet mládí a krásu, protože střední doba dožití se značně prodlužuje. Tím se zvyšuje i společenská, sexuální a fyzická aktivita člověka ve vyšším věku.

Proces stárnutí kůže souvisí se snižující se schopností tvorby fibroblastů. Tento proces nelze zastavit, protože je to přirozený proces probíhající v čase. Fibroblastů, neboli buněk, které mají na starost produkci kolagenu, elastinu a kyseliny hialuronové, neustále ubývá. Snižuje se také jejich schopnost reagovat na stimuly ke zvýšení produkce. Zanikají metabolické a replikační funkce a proces regenerace buněk probíhá mnohem hůře. Na kůži se objevují viditelné vrásky. Kůže je stále méně pružná a více vysušená, v důsledku ztráty pružnosti a roztažnosti kolagenových a elastinových vláken. Přispívá k tomu i snižující se množství kyseliny hialuronové.

Vnější faktory – znečištění, ionizující zářen, UV záření i vnitřní faktory, jako jsou hormonální a metabolické procesy, ovlivňují stárnutí kůže, což je komplikovaný proces. UV záření vede ke zvýšení aktivity metaloproteinázy v mezibuněčné hmotě v kůži, čímž dochází k fragmentarizaci kolagenových vláken.

Narušená aktivita fibroblastů v důsledku zpomalení syntézy kolagenu, což je charakteristické pro vyšší věk, vede k řídnutí a zkrácení kolagenových vláken a zvyšuje koncentraci metaloproteinázy v mezibuněčné hmotě . Kolagenová vlákna se rozpadají, jejich síť je nepravidelná a navíc se nepříznivě mění také poměr kolagenu typu III vůči kolagenu typu I. Každý rok klesá obsah kolagenu přibližně o 1 %.

Dlouhodobé vystavení pokožky slunečnímu záření podporuje výskyt kožních lézí, zejména v místech, která jsou vystavena přímému slunečnímu záření. Jejich výskyt se zvýšenou frekvencí a výraznějším vzhledem je způsoben dříve popsanými příčinami, které vedou ke strukturálním a fyziologickým změnám ve všech vrstvách kůže.

Působení vnějších faktorů vede k tvorbě volných radikálů v kůži, které podporují destrukci lipidů a porušování vrstev epidermy. Kůže ztrácí nejen svou pružnost, ale také začínají se v ní vytvářet také hluboké vrásky a tmavé skvrny. V důsledku hromadění volných radikálů vznikajících působením vnějších faktorů dochází k destrukci lipidů a porušení vrstvy epidermis. Stav kůže se citelně zhoršuje, protože je narušena ochranná bariéra vytvořená lipidy, která má kůži chránit před škodlivými účinky vnějšího prostředí. Dochází k narušení mechanismů fungování buněk a k destrukci enzymů, a tím i k poškození kolagenu a elastinu. To je opět důsledek působení volných radikálů, které napadají proteiny – bílkoviny, které se nacházejí v buněčné membráně.

Kůže začíná stárnout mnohem rychleji, protože je přerušena peptidová vazba a je poškozena struktura zmiňovaného proteinu.

Období aktivity fibroblastů lze prodloužit. Pokožku je třeba řádně ošetřovat , ale navíc také používat metody péče, které působí zevnitř a poskytují tělu potřebné látky. V průběhu času dochází k biologickému stárnutí, tj. ke snížení schopnosti těla reagovat na environmentální stres. Výsledkem je ztráta vnitřní rovnováhy systému. Vlasy jsou křehčí, suché, nehty křehké a kůže šedne. Nedostatek vitamínů a mikronutrientů způsobuje, že pouze vnější péče už nemůže přinést očekávané výsledky. Pokud se rozhodnete používat výrobky DuoLife, působící jako nutrikosmetika zevnitř těla, dopřejete tím péči svým vlasům, kůži i nehtům, čímž zlepšíte nejen vzhled svého těla, ale také jeho fungování.
 
 
 

*Výrobek je třeba užít před konzumací posledního jídla. Udaná hodina je pouze orientační.

** Doporučená doba užívání: 3 měsíce

*** Jeden balíček při pravidelném užívání vystačí na cca 1 měsíc pro jednu dospělou osobu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Sady doplňků stravy
Dle zaměření: Krása
Značka: Duolife

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: