Balíček DuoLife IMUNITA

Kód: 230
7 800 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
31.5.2024

Obsahuje přesně zkomponované přípravky, které podporují funkce organizmu a ladí s denním biorytmem. • s informacemi o všeobecném působení • doporučeným způsobem užívání • s doporučeným časem dávkování • s dietetickým doporučením a rozpiskou pro sedmidenní užívání

Detailní informace

Detailní popis produktu

Úlohou imunitního systému je ochrana před vnějším ohrožením. Udržení správné funkce imunitního systému záleží na genetických podmínkách, věku, kondici organismu, způsobu stravování a množství stresu. Zvolené výrobky DuoLife, které tvoří balíček Podpora imunity, je krok směrem k posílení imunitního systému, neboť dodávají organismu látky, které podporují jeho správnou činnost.

Biologické hodiny IMUNITA:

8:00 – 25 ml DuoLife Den před jídlem
8:30 – 2 tobolky BorelissPro Medical Formula a 25 ml Vita C
10:00 – 25 ml Aloe DuoLife + 20 ml Chlorofyl DuoLife
14:00 – 5 ml RegenOil Liquid Gold + 2 tobolky ProSelect Medical Formula
19:00 – 25 ml DuoLife Noc před jídlem*

Balíček obsahuje:

1 ks - Vita C (750 ml),
1 ks - Aloe (750 ml),
1 ks - ProSelect (60 tobolek),
1 ks - BorelisPro (60 tobolek),
1 ks - Chlorofil (750 ml),
1 ks - DuoLife Den a Noc (Den 750 ml + Noc 750 ml),
1 ks - RegenOil LiquidGold (250 ml)

 
Chcete se dovědět víc?
 
Imunitní systém člověka má za úkol chránit organismus před vnějšími faktory. Jeho selektivní mechanizmy jsou pro lidský organismus velmi důležité. Je to totiž integrační systém, který komunikuje s nervovým a hormonálním systémem.

Imunitní systém se formuje ještě před narozením, poté se vyvíjí v dětství a dosahuje plné zralosti asi ve 12. roce věku. Jeho správné fungování závisí na faktorech prostředí. Nejdůležitější je výživa, která by měla poskytovat vitamín C. Předchozí studie prokázaly, že vitamin C hraje významnou roli ve strukturách imunitního systému, což souvisí s jeho vysokou koncentrací ve fagocytech a lymfocytech, která převyšuje koncentraci zaznamenanou v plazmě.

Největším orgánem imunitního systému je zažívací trakt, který je zároveň nejzranitelnější vůči působení patogenů.

Parazitologie – nauka o parazitujících organismech uvnitř i vně hostitele, se zabývá jejich biologií, výskytem a šířením. Tato věda také sleduje průběh parazitických nemocí a vývoj metod boje proti nim, stejně jako prevenci. Parazitismus je antagonistické spojení, ve kterém jedinci jednoho druhu využívají jedince jiného druhu, které považují za zdroj potravy a životního prostředí. Tímto způsobem je hostitele poškozují. Interakce vedou ke zpomalení tempa růstu hostitelské populace. V lidském těle se může vyskytovat více než 300 druhů parazitů. Většinou lidé myslí, že mohou být jen ve střevech, lze je však nalézt v každé části těla.

Podle statistik je asi 2 miliardy lidí napadeno alespoň jedním parazitem. Celkový počet parazitóz přesahuje 3 miliardy. Podle WHO se za posledních 10 let nakazilo více než 4,5 miliardy lidí parazity různých druhů. V USA je to 85–95 % lidí, v Evropě je zasažena každá třetí osoba. Na tomto základě lze hovořit o 25% úmrtnosti. Podle nejnovějšího výzkumu mělo 95 % dospělých jeden až pět druhů parazitů. V lidském těle se mohou vyvíjet jak mikroskopičtí paraziti, tak i ti viditelní pouhým okem.

Problémy související s výskytem parazitů u lidí se stále vracejí. I přesto, že máme dvacáté století, jsou parazitární nemoci stále častější. Větší znalosti o parazitech, zlepšení hygienických podmínek a lepší preventivní metody – ani to vše nestačí.

Genetická podmíněnost, věk, zdravotní stav, stres a strava jsou faktory, které ovlivňují řádné fungování imunitních mechanismů. Z potravin, které mají také imunologické účinky a vyskytují se v produktech DuoLife, byly vybrány ty, kteří mají imunomodulační vlastnosti. Péčí o stav imunitního systému lze dosáhnout méně častého výskytu infekcí a jejich mírnějšího průběh.
 
 
 
 

*Výrobek je třeba užít před konzumací posledního jídla. Udaná hodina je pouze orientační.

** Doporučená doba užívání: 3 měsíce

*** Jeden balíček při pravidelném užívání vystačí na cca 1 měsíc pro jednu dospělou osobu.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Sady doplňků stravy
Dle zaměření: Imunita
Značka: Duolife

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: